Львівщина на порозі "червоної" зони: Коли введуть обмеження
Кожен другий зданий тест на ковід на Львівщині є позитивним, а у більше 95% хворих коронавірус викликаний штамом "Дельта"
- Львів
-
12 жовтня 2021 16:16
Львівщина близька до обмежень "червоної" зони, які можуть вступити в дію вже найближчими днями. Зараз обласна ТЕБ і НС напрацьовує порядок запровадження відповідних обмежень. Про це на брифінгу щодо епідситуації в області розповів Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, передає Depo.Львів.
"За вчорашній день госпіталізували 346 пацієнтів - найбільше за хвилю коронавірусу, яка триває зараз. Для надання медичної допомоги хворим на ковід задіяні 21 заклад охорони здоров’я, що включають майже 4200 "ковідних" ліжок, більше 95% з яких забезпечені киснем. Загалом у стаціонарах Львівщини з діагнозом "ковід" перебувають майже 2500 пацієнтів, з яких вакциновані 2,5%. У реанімації – 163 особи, проте серед них та серед пацієнтів у важкому стані немає вакцинованих. Кількість госпіталізованих на 100 тис населення в області зараз перетнула показник 60%. Якщо відзначити динаміку виїздів екстреної медичної допомоги, то найбільша кількість була минулого понеділка – понад 180 викликів за добу. Середньодобова кількість виїздів "швидких" коливається від 140 до 160", - зазначив Орест Чемерис.
Він також додав, що кожен другий зданий тест на ковід на Львівщині є позитивним, а у більше 95% хворих коронавірус викликаний штамом "Дельта".
"Кожна чергова хвиля захворюваності зумовлена мутацією вірусу. Якщо весною пік був зумовлений британським Альфа-штамом, то зараз ми говоримо про Дельту", - пояснив очільник департаменту охорони здоров’я області.
Нагадаємо, раніше у Львівській міській раді відбулося засідання штабу із протидії коронавірусу, де обговорили посилення карантину. Адже ситуація із захворюваністю доволі складна, щоденно збільшується кількість госпіталізацій, зокрема серед дітей. Відтак, рішення штабу запропонують на розгляд міської комісії з питань ТЕБ і НС, яка засідатиме цього тижня.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:33Суд розгляне справу 40-річного мешканця Черкащини, який відправляв поштою боєприпаси та зброю
- 21:53Зимова підтримка: хто може розраховувати на грошову допомогу від держави
- 19:13"Україна – козацька країна": у Львові відкрилася виставка карт XV -ХХ ст., які спростовують фейки Кремля
- 13:00Жахлива ДТП на Львівщині: Жінка загинула під колесами чотирьох автівок
- 20:57Українські аеропорти готові до відновлення роботи: коли
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 23:35В Україні створюють два центри ядерної медицини: що вже відомо
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 20:20Проти дніпропетровської "блогерки" на Львівщині відкрили кримінальну справу
- 13:30Карпати засипало снігом: висота заметів на горі Піп Іван сягає 80 сантиметрів ФОТО
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 11:12 На Львівщині затримали ексочільника "Укренерго" Кудрицького, - ЗМІ
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 23:51У Львові 50 тисяч жителів залишилися без води: прорив на водогоні стався одразу після ремонту
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 09:58"УЗ" запустить додаткові поїзди до Карпат (ГРАФІК)
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 14:44У СТРЦ SPARTAK стартувала благодійна виставка військових трофеїв
Сектор

