ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів'яни зібрали 150 кг книг для бібліотек на сході України

Збір тривав півтора місяці
Depo.
29 серпня 2015 12:49
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на ZAXID.NET.

У Львові зібрали 150 кг книг та передали їх до бібліотек у містах на сході України. Подібна акція відбулась в рамках всеукраїнської ініціативи "Відкрита бібліотека".
Як розповіла співкоординаторка проекту "Відкрита бібліотека" Юлія Глушко, збір книжок відбувається силами волонтерів в Києві, Житомирі, Львові.

Львів'яни зібрали 150 кг книг для бібліотек на сході України - фото 1

У Львові до ініціативи активно долучились ГО "Форум видавців" та "Бібліотека на Мулярській".

З доставкою книг допомагає культурно-просвітницький фестиваль "З країни в Україну", учасники якого їздять містами Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

"З ініціативи бодай трохи поповнити бібліотеки в 17 містечках на сході України за час фестивалю, тобто до кінця літа, виросла ініціатива більш масштабна і поки безстрокова - допомагати тим бібліотекам містечок та селищ, на яку фестиваль не поширювався", - каже Юлія Глушко.

У Львові "Відкрита бібліотека" має кілька точок збору для книжок: в "Дзизі", в кав'ярні "У сусідів" (площа Св. Теодора) та в приміщенні Шевченківської районної адміністрації (вул. Липинського, 11).

Львів'яни зібрали 150 кг книг для бібліотек на сході України - фото 2

Організатори зазначають, що книжки, які вони відправляють до бібліотек, мають відповідати культурно-просвітницькій місії проекту та заохочують приносити в першу чергу дитячу та українську літературу.

Більше про корисні проекти читайте на Depo.Львів