Львів виділив ще 2 млн гривень на тести і реагенти для коронавірусу

Відтепер, у разі успіху, аналізи можна буде не надсилати до Києва, а робити їх безпосередньо у Львові

Львів виділив ще 2 млн гривень на тести…

Львівська міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про виділення додаткових 2 млн гривень із бюджету на закупівлю плр-тестів і реагентів для обласної лабораторії, що дозволять на ранній стадії виявляти інфікування коронавірусом. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий, пише Depo.Львів.

 Відтепер, у разі успіху, аналізи можна буде не надсилати до Києва, а робити їх безпосередньо у Львові. Попередньо цього тижня вдалося залучити для таких закупівель іще 900 тис. гривень позабюджетних коштів.

"Як ви знаєте, Львівська обласна лабораторія вже має сьогодні дати перші результати аналізів на коронавірус без того, щоб возити їх до Києва, як це було раніше. Ці ПЛР-тести і реагенти — достатньо дороге задоволення. Ми порахували, що в середньому один аналіз може коштувати до 500 грн. За цей тиждень ми закумулювали 900 тисяч позабюджетних коштів, щоб проплатити за них представництву німецької компанії в Києві, яке продає ці тести. Сьогодні на комісії вирішили виділити ще 2 млн грн. Так, поступово будемо виділяли кошти, щоб лабораторія працювала максимально оперативно, і кожного дня ми робили максимально велику кількість аналізів", — розповів Андрій Садовий, мер Львова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"