ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів чекає на презентацію Саміту Миру

Захід пройде 27 серпня
Depo.
26 серпня 2015 12:35
ФОТО: depo.ua

Як повідомили у Львівській міській раді, проект Саміт миру вдало стартував в Україні минулого року у Києві і зібрав близько 250 осіб з 14 областей країни та експертів з комунікації (фасилітаторів) з 7 країн світу, пише Depo.Львів.

Метою проекту Саміт миру - є підтримка громад у налагодженні мирного діалогу та конструктивної співпраці (як на локальному, так і регіональному рівнях), надання їм консультативної допомоги із залученням досвідчених експертів та спеціалістів у сфері врегулювання кризових явищ (військові конфлікти, громадські протести) та децентралізації.

Головна мета презентації 27 серпня - активне залучення до проекту Саміт миру громадськості міста Львова та області (органів місцевого самоврядування, науковців, студентів, громадських активістів,представників бізнесу), яке передбачає аналіз ризиків, потенційних можливостей адміністративної реформи та децентралізації, а також спільний пошук шляхів, способів, форм та інструментів, здатних зробити ці процеси максимально ефективними для держави та суспільства.

Один з головних спікерів презентації буде доктор Річард Фурсман- консультант з питань організаційного розвитку та лідерства каже, що українці зараз мають найоптимальніший момент, щоб будувати своє майбутнє.

 

Презентація Саміту Миру у Львові відбудеться в головному корпусі Львівської Комерційної Академії.

Найважливіша тема для обговорення: "Що ми зараз можемо зробити для того, щоб процеси децентралізації відповідали інтересам громадян/країни, яка наша роль?"

Більше новин Львова та області читайте на Depo.Львів