ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лише кожен другий учень може отримати безкоштовний підручник

Учні 4-х та 7-х класів зможуть отримати електронні версії підручників
Depo.
26 серпня 2015 10:37
ФОТО: depo.ua
Лише кожен другий учень може отримати безкоштовний підручник
Лише кожен другий учень може отримати безкоштовний підручник

У випадку, якщо нові підручники для 4-х та 7-х класів не встигнуть надрукувати до 1 вересня, на сайті Міністерства освіти і науки у вільному доступі будуть розміщені їх електронні версії. Про це пише Depo.Львів із посиланням на директора департаменту освіти і науки Львівської обладміністрації Олександру Небожук. 

Згідно з інформацією Міністерства освіти та науки України, коштів на безоплатне забезпечення підручниками дітей вказаних класів вистачить тільки на 50% школярів. Решту потрібно зарезервувати органам місцевого самоврядування.

У попередні роки також були ситуації, коли нові підручники не встигали надрукувати до 1 вересня, тому вчителі намагалися будувати навчальний процес так, щоб він був якомога зручнішим для дітей і батьків. Частково використовуватимуться навчальні матеріали попередніх років, конспекти. Також доступним буде електронний варіант нових підручників.

Варто зазначити, для того, щоб повністю забезпечити навчальними підручниками учнів 4-х та 7-х класів Львівщини необхідно майже 26,6 млн гривень.

Більше новин про підготовку до нового навчального року читайте на Depo.Львів