Кожного мешканця Львівщини до завтра особисто запросять на вибори

Іменні запрошення виборці області отримають до 14 жовтня
Depo.
13 жовтня 2015 17:25
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської державної адміністрації Федора Алєйнікова, на Львівщині виготовлено 1,98 млн іменних запрошень для виборців області. Їх передали у 2,104 тис. дільничні виборчі комісії.

"Своєю чергою дільничні виборчі комісії не пізніше як за 10 днів до дня голосування, тобто до 14 жовтня включно, мають надіслати або доставити в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення, - розповів Федір Алейніков. - Це запрошення повідомляє про включення громадянина до попереднього списку виборців відповідної виборчої дільниці. Також у запрошенні вказано адресу дільничної виборчої комісії, її номер телефону і розпорядок роботи, час і місце голосування".

Якщо виборець не отримав такого запрошення, то він може звернутися до ДВК або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб. Також можна довідатися про наявність або відсутність відмітки про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися. Заяву можна подавати не пізніш як за п’ять днів до дня голосування і розглядатиметься вона виборчою комісією упродовж одного дня.

Більше новин про місцеві вибори читайте на Depo.Львів.