ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кошулинський впевнений, що виграє у Садового у другому турі

Досвід Польщі показує, що 70% чинних мерів, які потрапляють у другий тур, програють, бо є мобілізація опозиційних до них виборців
Depo.
26 жовтня 2015 12:29
ФОТО: depo.ua

Кандидат від партії "Свобода" не вважає друге місце у виборчих перегонах великою несподіванкою. Про це він сказав під час брифінгу в ефірі "Громадського телебачення" у Львові, пише Depo.Львів із посиланням на Галінфо.

"Це сподіваний результат. Я б не казав, що це щось захмарне для трьох тижнів, які я провів у цій виборчій кампанії. Довгий час мене не було у Львові, починаючи від Верховної Ради й закінчуючи службою, тому мені довелося повертати відомість як мешканця Львова. Це природно, що без відомості не буває популярності. За цей час нам вдалося це частково надолужити. Я дивився заміри щодо відомості. Вони за ці три тижні кампанії зросли більше, ніж вдвічі. Це вагомий результат", – зазначив Руслан Кошулинський.

Він додав, що це найбільший результат "Свободи" в усій історії участі партії у кампаніях на посаду міського голови.

Крім того, кандидат висловив переконання, що у другому турі здатен перемогти чинного мера.

"Досвід Польщі показує, що 70% чинних мерів, які потрапляють у другий тур, програють, бо є мобілізація опозиційних до них виборців", – сказав він.

На його переконання, виборці Володимира Гірняка, Дмитра Добродомова та Оксани Юринець – з різних міркувань – проголосують у другому турі за нього.

"Виборець Добродомова (проголосує за мене) тому, що намічалося протистояння керівника однієї політичної партії з керівником іншої політичної партії. Вони ніколи не будуть підтримувати голову іншої політичної партії", - вважає Кошулинський.

За його словами, Гірняк – це, так би мовити, опозиція у Львові.

"Вони себе декларували як люди, які не будуть підтримувати чинного міського голову", - сказав Кошулинський.

"Щодо "Солідарності", то це виборець, який розуміє, що, даючи можливість ресурсної бази Садовому у місті Львові, вони дають йому можливість готувати себе на вибори на президента. Тому вони будуть боятися дати конкурента на президентську кампанію. Це мінімально три мотивації не підтримувати чинного мера", - наголосив він.

Більше новин про вибори у Львові читайте на Depo.Львів.