Коронавірус: Львівська область запроваджує ще більш жорсткі умови карантину

Львівська ОДА рекомендує обмежити збори людей у групах до 10 осіб

Коронавірус: Львівська область запровадж…

Львівська ОДА рекомендує обмежити збори людей у групах до 10 осіб. Про це повідомляє Depo.Львів, з посиланням на Львівську обладміністрацію.

Таку рекомендацію затвердили у межах позачергового засідання обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького.

Під час засідання присутні розглянули питання щодо запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 на території Львівської області.

Відтак, у межах комісії рекомендували обмежити доступ клієнтів до контактних центрів надавачів комунальних послуг, центрів надання адміністративних послуг, максимально перевести обслуговування в онлайн-режим.

Серед інших рекомендацій:

-   обмежити дозволені збори людей у групах до 10 осіб,

  -  обмежити роботу закладів громадського харчування та торгівельно-розважальних центрів (крім аптек, автомобільних заправних станцій та продуктових магазинів),

-    пересування населення на адміністративних територіях, запровадити дистанційний режим роботи працівників, переглянути режим роботи громадського транспорту.

Також визначили перелік закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги пацієнтам з ознаками гострих респіраторних захворювань, що впродовж 14 днів перебували в країнах, де зареєстровано циркуляцію вірусу COVID-2019 госпітальних баз першої та другої лінії та резервні. Відтак, розташування хворих осіб визначатимуть за мірою заповнення закладів охорони здоров’я.

База для обсервації - КЗ ЛОР "Львівський обласний протитуберкульозний санаторій" (КНП ЛОР "Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр").

Визначена госпітальна база І-лінія - КНП ЛОР "Львівська обласна інфекцiйна клінічна лiкарня".

Визначена госпітальна база ІІ-лінія: КНП ЛОР "Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Ю.Липи" КНП "8-ма міська клінічна лікарня м.Львова".

Резервні госпітальні бази (міжрайонні підрозділи): КНП "Кам`янка-Бузька центральна районна лікарня", КНП "Стебницька міська лікарня Дрогобицької міської ради", КНП "Стрийська центральна міська лікарня", КНП Яворівської районної ради Львівської області "Яворівська центральна районна лікарня", КНП Сокальської районної ради Львівської області "Сокальська центральна районна лікарня", КНП "Рудківська лікарня Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області", КНП ЛОР "Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр".

Очікується, що з 16 березня у Львові обмежать роботу усіх закладів, крім аптек, заправок та продуктових магазин. Таке рішення прийме міська комісія з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення зранку у понеділок. Про це повідомив мер міста Андрій Садовий на своєму телеграм-каналі, інформує прес-служба Львівської міської ради, пише Depo.Львів.

"З понеділка у Львові закриваємо усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок. Офіційне рішення комісії з надзвичайних ситуацій буде прийнято зранку, але готуватись можна вже", — повідомив на своєму телеграм-каналі міський голова Львова Андрій Садовий.

Раніше у Львові закрили кінотеатри, стрип-клуби, басейни спортзали  і вхід на Ратушу.

Рішенням міської комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення у Львові на час карантину призупинено роботу закладів громадського харчування, торгово-розважальних центрів, установ сфери послуг та торгівлі (крім онлайн послуг). Про це під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. За його словами, дозволено лише он-лайн доставку продуктів харчування за умови дотримання окремого протоколу. Водночас дозволено діяльність продуктових магазинів, супермаркетів та аптек з обмеженою кількістю людей, яка може одночасно перебувати у приміщенні. А також спеціалізованих магазинів дитячого харчування Працівники цих закладів при обслуговуванні клієнтів слід дотримуватись окремого протоколу.

Комісія вирішила:

1. Ввести режим підвищеної готовності до надзвичайної ситуації;

2. Призупинити діяльність наступних об’єктів (на час карантину):

    Заклади громадського харчування. Дозволена лише он-лайн доставка продуктів харчування за умови дотримання окремого протоколу

    Торгово-розважальні центри, установи сфери послуг та торгівлі (крім он-лайн послуг). Дозволено лише діяльність продуктових магазинів, супермаркетів та аптек з обмеженою кількістю людей, яка може одночасно перебувати у приміщенні. А також спеціалізованих магазинів дитячого харчування. Працівникам цих закладів при обслуговуванні керуватись окремим протоколом.

    Коворкінгові зони (за винятком кол-центрів — рекомендувати їм окремий протокол)

    Перукарні, установи побутового обслуговування (салони краси)

    Заборонити надання планової стоматологічної допомоги у всіх стоматологічних закладах усіх типів форм власності, забезпечити надання невідкладної медичної допомоги.

3. Доручити департаменту економічного розвитку розробити окрему програму підтримки бізнесу та виробництва на час карантину.

4. Вжити заходів до негайного припинення стихійної торгівлі на вулицях Львова.

5. По кожному порушенню рішення штабу оперативного реагування комісії скеровувати матеріали у правоохоронні органи для вжиття невідкладних санкцій.

6. Дозволити діяльність наступних об’єктів через он-лайн замовлення чи телефоном:

    Для закупівлі всіх інших груп товарів (господарські та будівельні магазини) можуть приймати замовлення он-лайн або телефонним зв’язком, аби здійснювати доставку

7. Звернутись до керівництва церков та релігійних організацій з проханням про організацію проведення богослужінь в режимі он-лайн

8. Проводити роз’яснювальну роботу про важливість дотримання усіх заходів безпеки

9. Залишаються працювати в режимі особливого режиму за окремим протоколом:

    Банки

    Поштові відділення

    АЗС

    Магазини ритуальних послуг

    СТО

    Заборонити рух приміських маршруток на адміністративну територію м. Львова, у яких відсутні відповідні дозволи, передбачені чинним законодавством

    Призупинити планові ремонтні роботи каналізаційної мережі. Окрім протиаварійних та аварійних робіт.

    ЛМКП "Львівводоканал" забезпечити дезінфекцію каналізаційної мережі на постійній основі.

13.Забезпечити присутність медичного працівника для кваліфікованих консультацій під час роботи Гарячої лінії міста 15−80.

14.Рекомендувати роботодавцям організувати дистанційну роботу для працівників старше 55 років та осіб, які мають хронічні захворювання.

15.Головам районних адміністрацій:

— Створити мобільні групи з метою моніторингу виконання рішень штабу оперативного реагування та комісії.

16. Рекомендувати судам розташованим на території міста Львова обмежити участь сторін у судових засіданнях.

17. Забезпечити діяльність ЦНАПів, відділів соціального захисту, Центрів туристичної інформації у режимі он-лайн.

18. Припинити фізичний прийом громадян у Центрах надання адміністративних послуг м. Львова, відділах соціального захисту та Центрах туристичної інформації. Прийом документів забезпечити виключно дистанційно, а саме поштою або через електронні сервіси на офіційних сайтах. Видача раніше поданих документів відбувається в обмеженому режимі черговими працівниками за попереднім телефонним записом. Обслуговування відвідувачів здійснюватиметься виключно за наявності у відвідувачів маски.

19. Управлінню охорони здоров’я ЛМР:

    Забезпечити підготовку госпітальної бази підпорядкованих закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів на гострі респіраторні захворювання, зумовлені коронавірусом або з підозрою на них.

    Подати на комісію потребу у додаткових коштах для придбання антисептичних засобів, медикаментів, засобів індивідуального захисту та інших виробів медичного призначення

    Подати пропозиції щодо оплати праці медичним працівникам, які будуть задіяні в наданні стаціонарної допомогти, пацієнтів на гострі респіраторні захворювання, зумовлені коронавірусом або з підозрою на них.

20. Заступнику міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства І. Маруняк:

    Надати пропозиції щодо оплати праці працівникам ЖКГ, що задіяні при проведенні заходів санітарного прибирання та дезінфекції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"