ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Колодій погрожує звільнити чиновників, які не допомагають сім’ям Героїв АТО

Львівська облрада проведе низку службових розслідувань чиновницької бездіяльності
Depo.
28 серпня 2015 11:37
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова Львівської обласної ради Петро Колодій під час робочої зустрічі керівників області з членами сімей загиблих учасників Антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні, пише Depo.Львів.

На його думку, чиновники, які не відчувають потреби допомагати родинам загиблих Героїв АТО та Небесної Сотні, мають писати заяви на звільнення.

Насамперед родичі учасників АТО акцентували увагу на неналежному вшануванні пам'яті загиблих Героїв. До прикладу, досі законодавчо не врегульовано питання присвоєння відповідного статусу бійцям Нацгвардії.

Разом з тим, відсутність продуманої програми оздоровлення, ненадання охоронюваних законом пільг, тяганина з виділенням земельних ділянок - це ті проблеми, з якими родини Героїв стикаються щодня. Відтак, за підсумками зустрічі ініційовано низку службових розслідувань щодо чиновницької бездіяльності.

"Це має стати сигналом для тих посадовців, які дотепер не відчули свою відповідальність перед родинами хлопців, які заплатили за наш мир своїм життям. Чиновники, які не відчувають потреби допомагати родинам загиблих Героїв АТО та Небесної Сотні, мають писати заяви на звільнення," - зазначив голова обласної ради.

Більше новин про родини загиблих Героїв АТО читайте на Depo.Львів