ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Книгу Вільгельма де Фріса презентують у Львові

Гостям розкажуть про розвиток відносин між Римом і християнським Сходом
Depo.
30 вересня 2015 17:45
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 30 вересня, у Гарнізонному храмі Свв. Апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11) відбудеться презентація книги Вільгельма де Фріса "Рим і Патріархати Сходу", в межах VIII Екуменічного соціального тижня "Освіта задля змін: духовність та інновації". Про це Depo.Львів повідомили організатори. 

Презентація розпочнеться о 19:00 год.

Презентуватимуть переклад книги о. д-р Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій Українського Католицького Університету; проф. Олег Турій, проректор із програмного розвитку УКУ; о. д-р. Юрій Саквук, керівник Пасторального відділу УКУ; о. д-р Богдан Прах, ректор УКУ.

Книга професора Вільгельма де Фріса "Рим і Патріархати Сходу" - це класична праця, в якій представлено глибокий аналіз відносин між Римом і Східними Церквами. Ця книга показує, як формувалася і змінювалася позиція Риму щодо проблем, зумовлених існуванням у межах Вселенської Церкви самобутніх Східних Церков, а також способи та засоби, якими римські архиєреї намагалиcя ці проблеми розв'язати.

Особлива увага приділяється давнім патріархатам Сходу, латинській Константинопольській Імперії, уніям коптів, сирійців, ассирійців, румунів. Розглянуті також Берестейська, Ужгородська та Хорватська унії.

Учасники презентації матимуть нагоду почути про розвиток відносин між Римом і християнським Сходом та дізнатись про численні спроби єднання, їх успіхи і невдачі.

Більше новин про Екуменічний соціальний тиждень читайте на Depo.Львів.