ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Китайським бізнесменам покажуть проекти інфраструктури Львівщини

Делегація з Піднебесної відвідає область у вересні
Depo.
14 серпня 2015 11:05
ФОТО: depo.ua


Як повідомляє Depo.Львів посиланням на Львівську обладміністрацію, у вересні Львівщину відвідає китайська бізнес - делегація. Підприємці з Китаю приїдуть для того, щоб ознайомитися з проектами інфраструктури Львівщини, які були запропоновані під час перебування на Львівщині Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні Джана Сиюня.

"Низку пропозицій, які Ви представили у рамках співробітництва щодо розвитку інфраструктурних проектів Львівської області, було передано зацікавленим представникам бізнесу та підприємцям Китаю",- йдеться у листі Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні Джана Сиюня.

Китайська сторона виявила інтерес до цих проектів і має намір у вересні цього року організувати делегацію з представників бізнес-кіл задля безпосереднього ознайомлення із запропонованими об'єктами.

У червні, у Львівській обладміністрації відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні Джана Сиюня та голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

Під час зустрічі українська сторона запропонувала Китаю привабливі інфраструктурні проекти Львівщини. Зокрема йшлося про проект "Євроколія "Варшава-Львів", будівництво нової автомобільної дороги "Львів-Краківець" на умовах концесії та шахти з видобутку коксівного вугілля ДП "Сі-Сі-Ай-Любеля".

Окрім цього, представникам китайської делегації презентували культурний, туристично - курортний потенціал Львівщини.

Більше новин економіки читайте на Depo.Львів.