Хто такий Шакирзян, який можливо виграє на виборах мера Рівного

Інформації про статки та декларації Шакирзяна у відкритих джерелах немає

Хто такий Шакирзян, який можливо виграє…

За даними одного з екзит-полів на виборах мера Рівного перемогу здобуває кандидат від партії "Рівне разом" Віктор Шакирзян  (партія Рівне разом) 50,94%, а у Олександра Третяка (партія Європейстка Солідарність) – 46,03%. Для того, щоб сказати, хто остаточно переміг слід дочекатися оголошення офіційних результатів.

Шакирзян Віктор, партія "Рівне разом", народився в селі Бабин, Гощанського району (Рівненська область). Проживає у м. Рівне. Освіта: Вища. НУВГП. Технік – будівельник. У 2000 році переїхав до Рівного та у 2002 заснував підприємство "БУД-СЕКТОР".  У 2012 році заснував компанію "Захід-Трансбуд". Компанія займається здачею в оренду будівельної техніки, будівництвом будинків та доріг.

Також компанія надає послуги з вантажних перевезень (самоскиди), реалізує пісок та щебінь.  Отримав подяку від Рівненської обласної дитячої лікарні за ремонт палати. Інформації про статки та декларації Шакирзяна у відкритих джерелах немає.

Шакирзян в 2015 році балотувався, але не був обраний депутатом Рівненської обласної ради від партії Конкретних справ.

У березні 2016 року Шакирзян зареєстрував політичну партію "Рівне Разом", а у травні 2020-го – громадську організацію з такою ж назвою.  У вересні 2020 року політична партія "Рівне Разом" висунула Шакирзяна кандидатом на посаду міського голови Рівного.

Зараз головні бізнес-інтереси Шакирзяна – у сфері будівництва і транспорту. За даними Youcontrol, він є засновником і головним бенефіціаром підприємств "Буд-Сектор" (заснована 2005), "РівнеТрансБуд" (2011) і "Захід-Трансбуд" (2012), спеціалізація яких – будівництво будинків та доріг, здача в оренду будтехніки, послуги з вантажних перевезень, реалізація піску і щебню. Крім того, Шакирзян є засновником і керівником фірм "Балашівський граніт" і "Діон".

Один із штабних екзит-полів показав практично рівний результат обох кандидатів. Тому обидва сподіваються на перемогу після остаточного підрахунку й розрив між ними може бути мінімальним.

Пізно ввечері  22 листопада у штабі ЄС заявили, що, за даними паралельного підрахунку протоколів з мокрими печатками з усіх дільниць, пан Третяк набирає 50,18%, а Шакирзян 47,76%. У ЄС переконують, що відрив склав майже 1,5 тисячі голосів.

У міськраді ЄС матиме найбільше мандатів - 10 із 42. "Рівне разом" матиме - 7, "Слуга народу" - 7, "Батьківщина" - 5, "Голос" 5, "Свобода" - 4, "За майбутнє" - 4. Теоретично коаліцію у міськраді може вибудувати будь-хто з переможців.

Хто виграє вибори мера Рівного

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"