Хто така Ірина Гримак, яка стала головою Львівської облради

Голова Львівської облради раніше 4 роки працювала на посаді заступника голови Львівської обладміністрації за часів Олега Синютки

Хто така Ірина Гримак, яка стала головою…

Львівська обласна рада обрала своєю головою представницю партії "Європейська Солідарність" 39-річну Ірину Гримак. Її кандидатуру підтримав 61 депутат з 82, які взяли участь у голосуванні, всього у облраді 84 народних обранця. Окрім Гримак на посаду голови облради претендував представник партії "Свобода" Йосиф Ситник, він набрав лише 5 голосів, ще 13 депутатів не підтримали жодну кандидатуру, а три бюлетені визнали недійсними.

Представник "Свободи" у лічильній комісії Едуард Леонов заявив, що під час таємного голосування депутати голосували різними позначками – на його думку, це може свідчити про зовнішній вплив. Сама ж новообрана голова пообіцяла депутатам працювати на благо Львівщини і запевнила, що через 5 років вони не впізнають рідну область.

Ірина Гримак вважається креатурою депутата Верховної Ради від "Європейської солідарнсоті" Олега Синютки, адже довгий час працювала з ним не лише у Львівській обладміністрації, а й раніше у Львівській міській раді. Народилася вона 20 березня 1981 році у Львові. Закінчила Львівський кооперативний коледж економіки і прав, Львівську комерційну академію (1999-2004) за фахом "Товарознавство і комерційна діяльність"; в 2009 році - Львівський національний аграрний університет (землевпорядкування і кадастр, спеціаліст із землевпорядкування і кадастру), в 2010 – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України ("Державне управління").

З 2000-го до 2015-го Гримак працювала у Львівській міській раді на різних посадах, зокрема, в управлінні земельних ресурсів, заступником голови у декількох райадміністраціях, два роки — головою Залізничної райадміністрації. Гримак виконувала обов’язки голови та займала посаду заступника голови Залізничної районної адміністрації. Ці обов'язки на неї було покладено після того, як попереднього голову та заступника райадміністрації затримали на хабарі.

У 2015 році, коли нинішній депутат Верховної Ради від "Європейської Солідарності", а в 2007-2014 роках – перший заступник мера Львова Олег Синютка обійняв посаду голови Львівської обладміністрації, Гримак стала його заступницею. Цю посаду з невеликою перервою вона обіймала до 2019 року. У Львівській обладміністрації Гримак курувала питання житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, екологічної сфери та цивільного захисту.

Ірина Гримак звільнилась з посади заступниці голови голови обладміністрації з власного бажання на початку жовтня 2018 року. Після цього ні вона, ні Синютка  не пояснювали причини звільнення. У січні 2019 року чиновниця повернулася на посаду. Цей факт також не коментувався ні Гримак, ні її безпосереднім керівником.

У 2019 році Гримак задекларувала квартиру площею 99,2 кв. м у Львові, зареєстровану на чоловіка, якою вона користується разом із ним та сином. Також вона повідомила, що з 2011 року їздить на автомобілі Skoda Oktavia tour 1.6 2004 року випуску, який зареєстрований на громадянина України Богдана Павліва.

Чоловік Ірини Гримак володіє 70% статутного капіталу ТзОВ "Гід-проектбуд". Компанія  надає технічні консультації в сферах інжинірингу, геології та геодезії. На своїй посаді в Львівській обладміністрації в 2018 році, Гримак заробила 413,804 тис. гривень, а на посаді в ПАТ "Холдингова компанія "Еко-Дім" – 30 295 гривень

Станом на 2019 рік Гримак володіла 310 тис. гривень та 300 фунтів стерлінгів готівкою, а її чоловік мав 3 тис. доларів США, 2,5 тис. євро, та 205 тис. гривень готівкою.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"