ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кандидатів у мери Львова викликали на публічні дебати

Ніхто із кандидатів наразі не погодився
Depo.
15 жовтня 2015 21:10
ФОТО: depo.ua

18 жовтня у новому корпусі УКУ у Львові організовують публічні дебати кандидатів на посаду міського голови Львова. Про це повідомила голова правління ЛГО "Комітет виборців України" Соломія Саврук, пише Depo.Львів із посиланням на Галінфо.

Дебати мають намір провести в рамках спільного проекту "Детектор для кандидатів".
Як пояснив керівник проекту Левко Довган, однією із найважливіших ланок місцевих виборів є, безумовно, вибори міського голови.

"У дебатах можуть взяти участь і громадяни, які будуть присутні під час дискусії", - зазначив він.

Левко Довган додав, що такі дебати вже пройшли у Самборі, Дрогобичі, Стрию, Червонограді, Бродах, Золочеві, Городку. Тепер їх мають намір провести у Львові.

"Усі претенденти отримали запрошення, і ми сподіваємося на їхню участь у дебатах. Ми очікуємо від кандидатів високого рівня відповідальності перед громадою, а також готовності до конструктивної дискусії щодо шляхів розвитку одного з провідних міст України", - сказав Левко Довган.

Водночас він додав, що незважаючи на те, що усі кандидати отримали запрошення на дебати, жоден не підтвердив свою участь у них.

Керівник представництва Міжнародного фонду "Відродження" Оксана Дащаківська наголосила, що фонд також підтримує цей проект.

"Маємо ситуацію, коли, з одного боку, кандидати звинувачують виборців у тому, що ті не хочуть розібратися в політичній ситуації, а з іншого - самі ж кандидати не поспішають пройти «Детектор для кандидатів». Ми просимо журналістів і громадських активістів звернутися до кандидатів у мери Львова у соціальних мережах та закликати їх прийти на дебати", - сказала Оксана Дащаківська.

Вона додала, що дебати вестимуть Тетяна Данилюк та Павло Шеремет.

Більше новин про вибори у Львові читайте на Depo.Львів.