Кабмін перерозподілив 61,6 млн гривень з діагностики онкозахворювань на поліпшення доріг у Львівській області

Кабінет Міністрів перерозподілив кошти державного інвестиційного проєкту щодо поліпшення діагностики онкологічних захворювань в розмірі 61,55 млн гривень на проєкт із поліпшення автомобільних доріг загального користування у Львівській області

Кабмін перерозподілив 61,6 млн гривень з…

Кабінет Міністрів перерозподілив кошти державного інвестиційного проєкту щодо поліпшення діагностики онкологічних захворювань в розмірі 61,55 млн гривень на проєкт із поліпшення автомобільних доріг загального користування у Львівській області.

Відповідне розпорядження № 1276-р від 21 жовтня опубліковано на сайті Кабміну, передає Depo.Львів.

"... Передати частину бюджетних призначень, передбачених у 2020 році Міністерству охорони здоров'я в загальному фонді державного бюджету за програмою 2301130 "Реалізація державного інвестиційного проекту "Удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань в Україні" ... Державному агентству автомобільних доріг за бюджетною програмою 3111800 "Реалізація державного інвестиційного проекту" Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області "в сумі 61 552 тис. гривень (видатки розвитку)", - сказано в ньому.

Крім того, ще 20 млн гривень перерозподілено на реставрацію головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка, 7,2 млн гривень - на створення Міжнародного центру підготовки пілотів на базі Національного авіаційного університету, 6 млн гривень - на реставрацію староакадемічного корпусу ансамблю Братського монастиря по вулиці Г. Сковороди, 2 у Києві, 10 млн гривень - на розвиток виробничих потужностей Новокостянтинівської шахти.

Згідно з повідомленням уряду, рішення Міжвідомчої комісії з питань державних інвестиційних проектів з перерозподілу коштів для проєкту "Удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань в Україні" дає змогу забезпечити його повну реалізацію в наступному році.

Рішення комісії про перерозподіл було прийнято на підставі моніторингу реалізації проєкту в 2020 році (сума використаних коштів за 8 місяців поточного року становить 0,4%) і неможливості реалізації цього проєкту в 2020 році.

При цьому Кабмін також перерозподілив 65,78 млн гривень із проєкту розвитку міжнародної дороги М-14 "Одеса - Херсонˮ на приведення стану автодоріг транспортного сполучення "Київ - Суми-Харків" (у межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог і ще 4,2 млн гривень на покращення стану доріг у Львівській області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"