Кабмін має намір заборонити перебування в громадських місцях без маски і переміщення вулицею групами більше ніж 2 осіб

Планується ввести заборону на перебування в громадських місцях без маски або респіратора, а також переміщення групою осіб більш ніж 2 людей, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей

Кабмін має намір заборонити перебування…

 

Кабінет Міністрів має намір заборонити перебування в громадських місцях без респіратора та переміщення вулицею більше ніж 2 осіб. Про це йдеться в повідомленні пресслужби уряду, пише Depo.Львів.

Зазначається, що планується ввести заборону на перебування в громадських місцях без маски або респіратора, а також переміщення групою осіб більш ніж 2 людей, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей.

Крім цього, заборону планується ввести на перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу дорослих, а також проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, в яких беруть участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування.

Також уряд має намір заборонити відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою і в разі службової необхідності, а також відвідування спортивних і дитячих майданчиків.

Також з метою перешкоджання поширенню коронавірусу пропонується ввести найбільш ефективну комбінацію профілактичних немедикаментозних заходів: домашня ізоляція, домашній карантин і соціальне дистанціювання осіб віком старше 60 років.

У повідомленні наголошується, що всі інші нововведення буде оброблено до 2 квітня з урахуванням пропозицій уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової і профільних міністерств і відомств.

Нагадаємо,  Кабмін має намір посилити контроль за дотриманням самоізоляції й обмежити відвідування парків і зон відпочинку

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"