ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Інспектор, яка постраждала від вибуху у Львові, повертається з Ізраїлю

Надія Андрухів була важко поранена під час вибуху біля дільничного пункту міліції 14 липня у Львові
Depo.
13 листопада 2015 13:45
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Наступного тижня капітан української міліції Надія Андрухів, яка була важко поранена під час вибуху біля дільничного пункту міліції 14 липня у Львові, повертається в Україну. Дівчина перебувала на лікуванні у найкращих клініках Ізраїлю.

Нагадаємо, що 19 липня, з ініціативи Президента України Петра Порошенка, постраждалу доставили на лікування до ізраїльської державної клініки “Рамбам”, де вона перебувала у реанімації. Стан молодої дівчини був дуже складний і для збереження життя українським лікарям довелось видалити частину кишківника, селезінку, а також ампутувати їй ногу. Згодом капітана міліції перевели до клініки “Еліша” для подальшого лікування.

Увесь цей час разом із мамою Надія перебувала в м.Хайфа. Комфортні умови проживання та догляду в Ізраїлі забезпечив медичний центр “Хорев”.

Опісля Надія Андрухів успішно витримала операцію на суглобі ноги у медичному центрі “Іхілов” в Тель-Авіві. Наразі українці нічого не загрожує, вона перебуває під доглядом спеціалістів. Також для Надії виготовили протез, завдяки якому вона самостійно пересувається.

Зазначимо, що загальна вартість лікування у медичних закладах Ізраїлю складає понад 100 тис дол. США. Усі фінансові питання вдалось вирішити завдяки особистому сприянню Глави української держави та підтримки Уряду Ізраїлю.

Зокрема, транспортування потерпілої до Ізраїлю, а також вартість лікування в одній із клінік, перебування в Ізраїлі Надії та її матері оплатив Благодійний фонд Петра Порошенка. Водночас, ізраїльська сторона, за домовленістю між Президентом України та Прем’єр-міністром Ізраїлю, взяла на себе витрати із лікування дівчини у державних медичних центрах “Рамбам” та “Іхілов”.

Більше новин про постраждалих від вибухівки читайте на Depo.Львів.