Хто став депутатами нової Львівської міськради (СПИСОК)

Depo.Львів подає попередній склад Львівської міської ради за підрахунком 100% голосів
Depo.
3 листопада 2015 20:45
ФОТО: depo.ua
Хто став депутатами нової Львівської міськради (СПИСОК)
Хто став депутатами нової Львівської міськради (СПИСОК)

Як повідомляє Depo.Львів, найбільша фракція в новому складі міськради буде у "Cамопомочі" - 31,7% , з таким результатом партія отримає 24 мандати.

Депутатами стають (в алфавітному порядку)

1) Назар Бичишин, директор "ХРТ Текстиль"

2) Олег Василишин, директор львівської обласної дирекції АБ "Укргазбанк"

3) Любов Давидович, керуюча справами громадської організації "Об’єднання "Самопоміч"

4) Андрій Дворакевич, лікар-хірург львівської обласної клінічної лікарні "ОХМАТДИТ";

5) Оксана Динік,  генеральний директор ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія"

6) Вікторія Довжик, 1заступник начальника управління економіки департаменту економічної політики Львівської міськради

7) Богданна Зубрицька, завідувач дошкільного закладу освіти № 143

8) Тетяна Іванів, директор львівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 82

9) Тарас Кльофа, старший координатор урологічного відділення клініки урології та гінекології військово-медичного клінічного центру західного регіону

10) Максим Коляда, 1асистент кафедри психології Українського католицького університету

11) Ігор Корончевський, директор приватного підприємства "Кароль"

12) Володимир Крицак, голова правління асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Галичина»

13) Юрій Мельник, 3виконавчий директор адвокатськього об’єднання "Павленко і Партнери";

14) Христина Паньків,  провідний спеціаліст львівського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

15) Олена Пасевич, доцент кафедри економіки та управління персоналом львівського інституту "Університету банківської справи"

16) Ольга Посипанко,  начальник відділу економіки, планування, ціноутворення та житлової політики департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради

17) Андрій Пундор, керівник програми "Стратегія" в Інституті міста

18) Оксана Рубай, заступник директора - начальник відділу соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

19) Андрій Садовий, міський голова Львова

20) Ігор Стояновський,  заступник головного лікаря з хірургічної роботи комунальної 8 міської клінічної лікарні;

21) Роман Федишин, 1радник директора ТзОВ "Шувар"

22) Юлія Хомчин,  координатор рекламної діяльності ТзОВ "Мистецьке об’єднання "Дзиґа";

23) Андрій Шевців,  радник  міського голови Львова

24) Олег Шмід, начальник відділу велодорожньої інфраструктури ЛКП "Львівавтодор"

Друга за величиною фракція буде у "БПП "Солідарність" (12,9%) - 10 мандатів:

1) Петро Адамик, заступник директора ТзОВ "Британський дім"

2)Роман Грицевич, завідувач першого сімейного відділення 1 міської клінічної лікарні ім. Князя Лева

3) Остап Доскіч, директор фірми "Галич-кабель"

4) Сергій Івах, 0 директор ТзОВ "Діамант Аурум"

5) Григорій Козловський,  генеральний директор ТзОВ "Холдинг Грандготель",

6) Юрій Моравецький, директор ПП "Світлиця"

7) Уляна Пак, начальник сектору юридичної підтримки "Арени Львів"

8) Володимир Роп'як,  лікар комунальної 1-шої міської поліклініки Львова

9) Іван Рудницький, помічник-консультант народного депутата України Михайла Хміля
10) Віталій Свіщов  студент Львівської комерційної академії

Наступною до Львівської міськради пройшла ВО "Свобода" (9,9%), що гарантує 8 мандатів:

1) Мар'яна Батюк, вчитель історії, заступник директора СЗШ №100

2) Володимир Гринишин, 1 тимчасово не працює;

3) Тарас Гупало,  помічник адвоката в адвокатському об’єднанні "Валько і партнери"
4) Андріян Гутник, фізична особа-підприємець
5) Андрій Карбовник,  комерційний директор ТзОВ "Укрспектрол",
6) Маркіян Лопачак,  старший сержант Збройних сил України
7) Андрій Рікота, головний лікар клініки "Рікота"
8) Дмитро Чунис, фізична особа - підприємець

"Громадянська позиція"  (9,4%) отримає 7 мандатів:

1) Ігор Вань, директор БП "Захід-Енергосервіc

2) Роман Іванців,  керуючий партнер у юридичній компанії "АйЕмПартнерс"
3) Анатолій Забарило, директор ТзОВ "Професійна Ліга"
4) Юрій Кужелюк, голова ГО "Спільнота" д
5) Назар Палідович, директор ТзОВ "Мостиський хлібокомбінат"
6) Ірина Сердюк,  приватний підприємець
7) Олег Сорочкін, викладач Інституту права та психології НУ "Львівська політехніка"

"Народний контроль" (7,6%) отримає 6 мандатів:

1) Валерій Веремчук, керівник громадського формування "Народна Самооборона",
2) Тарас Ворко, менеджер ТзОВ "Дунапак-Україна"
3) Михайло Дідух, координатор Центру забезпечення військових
4) Анна Мармуляк, викладач у Львівському вищому професійному художньому училищі
5) Ірина Оршак,  консультант у Раді адвокатів Львівської області
6) Віталій Свінціцький, , менеджер з регіонального розвитку в ПрАТ "Деко"

"УКРОП  (5,9%) матиме фракцію з 5 депутатів:

1) Любомир Босаневич,  тимчасово не працює

2) Іван Гринда,  тимчасово не працює

3) Богдан Гула,  інженер з охорони праці у Львівському заводі фрезерних верстатів

4) Ігор Зінкевич,  спеціаліст штабу Львівського міського управління ГУ МВС у Львівській області


5) Ігор Телішевський,  помічник-консультант народного депутата України Тараса Батенка.

І найменша фракція буде в Української галицької партії (5,7%) - 4 мандати

1) Юлія Гвоздович,  менеджер проектів ГО "Українська Галицька Асамблея"

2) Мирослав Данилків, голова об'єднання ГО "Християнська Україна"

3) Ігор Дякович, дяк РГ УГКЦ "Вознесіння Господнє"

4) Тарас Чолій, директор музею "Територія терору" управління культури ЛМР.

Раніше ми повідомляли хто став депутатами нової Львівської облради (СПИСОК).

Більше новин про результати виборів у Львові читайте на Depo.Львів.