Хто на Львівщині найбільше потерпає від кору

Понад 350 осіб госпіталізовано з діагнозом  кір в інфекційні стаціонари

На Львівщині за тиждень зареєстровано 527 випадків захворювання на кір. Про це пише Depo.Львів з посиланням на повідомлення Львівського обласного лабораторного центру МОЗ.

Серед хворих 386 дітей віком до 17 років, що становить 73,2%, серед дорослих — 141 випадок захворювання (26,7 %). Порівняно з попередніми підрахунками, кількість хворих збільшилась на 27 людей. Найчастіше хворіють діти віком 5 – 9 років, з яких 78,7 % не мають щеплень проти кору. Понад 350 осіб госпіталізовано з діагнозом кір в інфекційні стаціонари області, у тому числі 239 дітей.

У Львівському обласному лабораторному центрі нагадують, якщо дитині скоро виповнюється 1 рік або 6 років, їй необхідно зробити щеплення за календарем щеплень. Якщо дитина пропустила першу чи другу дозу вакцини КПК за графіком, слід звернутися до медичного закладу для найшвидшого отримання безоплатного щеплення. Також у Міністерстві охорони здоров'я затвердили наказ про проведення безоплатної імунізації дорослих, які належать до груп ризику. Таке рішення прийнято у зв'язку зі зростанням захворюваності на кір серед дорослих.

Додамо, для проведення імунізації цих груп дорослих вакцини є в наявності.

Нагадаємо, Садовий розповів всю правду про кір у Львові.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів