Садовий розповів всю правду про кір у Львові

У Львові 49 дітей захворіло на кір: питання про обмежувальні заходи у школах поки не розглядається

Як повідомив під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий, у Львові станом на сьогодні на кір захворіли 74 людини, з них 49 – діти. Про це пише Depo.Львів. На Сихові захворюваність найвища. Управління охорони здоров'я міста уже видало наказ про заходи щодо локалізації спалаху кору у м. Львові. Такий же наказ про заходи з профілактики і запобігання поширення кору зараз готує також управління освіти, управління соціального захисту та управління молоді та спорту ЛМР. Питання ж про обмежувальні заходи у школах міста поки не розглядається.

"Маємо на сьогодні 74 особи, які захворіли, з них 49 – це діти, але не всі шкільного віку. Будуть прийматись рішення, які будуть рекомендаційними для міської влади. Я вважаю, що дуже важливо, щоб діти мали добрий імунітет. Пропозиції, які лунають про те, щоб не впускати когось до школи, то діти усі за, вони б довго не ходили. Проте вважаю, що і школи, і садочки мають працювати у звичному режимі. Ті школи, де є перевищений бар'єр, а на Сихові є одна школа, яка зараз на канікулах, де захворіло 9 дітей, і там ситуацію треба дослідити.

Кожна людина може захворіти на ту чи іншу хворобу. Але якщо ти маєш добру імунну систему, якщо є добра профілактика, тоді організм поборює цю хворобу. 50 відсотків людей говорять, що щеплення має бути однозначно, а 50 відсотків – що є запитання. Тому великі дискусії. Тут ми на стороні здорового глузду. Кожна родина самостійно приймає рішення, як бути.

Завдання міста – забезпечити весь процес, тому садочки, школи, де діти вже вийшли з канікул, працюють. Школи, де ще є канікули, не працюють, зокрема, і школа на Сихові, де 9 хворих, там також канікули", - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова під час брифінгу.

Садовий поклав на депозит 40 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #Садовий