ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Громадськості вперше показали особисті речі Андрея Шептицького

У Національному музеї відкрилася виставка присвячена Митрополиту
Depo.
31 липня 2015 11:09
ФОТО: depo.ua
Громадськості вперше показали особисті речі Андрея Шептицького
Громадськості вперше показали особисті речі Андрея Шептицького

Як повідомляє Depo.Львів, у музейному комплексі Національного музею імені Андрея Шептицького у Львові, відбулося урочисте відкриття виставки "На пошану Основнику". Експозиція приурочена до 150-річчя від дня народження фундатора музею, Митрополита.

Виставку "На пошану Основнику" формують три розділи, що об'єднають історико-документальний, меморіальний та мистецький матеріал, пов'язаний із життям та діяльністю Андрея Шептицького.

Окрему частину експозиції складають твори живопису, графіки та скульптури видатних українських митців, які формували обличчя української художньої культури Галичини ХХ століття: Олекси Новаківського, Михайла Бойчука, Модеста Сосенка, Осипа Сорохтея, Михайла Осінчука, Михайла Паращука, Юліана Буцманюка, Івана Северина, Михайла Мороза, Дем'яна Горняткевича, Василя Дядинюка та багатьох інших.

Серед особистих речей Митрополита, вперше представлених громадськості - Євангеліє, з якого читав Андрей Шептицький, книги з його особистої колекції, світлини і митрополиче облачення: митри, скуфії та ризи.

Більше новин про святкування 150-річчя з дня народження Шептицького читайте на Depo.Львів.