ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний львівський коп не має освіти, живе в кабінеті і гарно рахує гроші

Навчання покинув заради роботи в поліції
Depo.
1 вересня 2015 08:43
ФОТО: depo.ua
Головний львівський коп не має освіти, живе в кабінеті і гарно рахує гроші
Головний львівський коп не має освіти, живе в кабінеті і гарно рахує гроші

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на "Вголос", начальник Управління патрульної служби Міністерства внутрішніх справ України у Львові капрал поліції Юрій Зозуля не має вищої освіти. Він покинув навчання в Польщі, щоб піти працювати в поліцію.
Зозуля розповів, що що народився та жив у Києві. Вчився у Технічному ліцеї Національного технічного університету України "КПІ", а потім - в польському університеті.

"З Польщі я повернувся в Україну і працював у галузі, яка не пов'язана абсолютно з поліцією. Я працював фінансовим консультантом. У Польщі я вчився в університеті, який не закінчив, бо вирішив повернутись в Україну і займатись тут справами, пов'язаними із розвитком держави. Коли я пішов працювати у поліцію, вступив у Академію внутрішніх справ і зараз там навчаюся", - сказав головний поліцейський міста.

Він також розповів, що зараз живе у своєму кабінеті, бо практично весь час проводить на роботі. Там є душ, який обладнав колишній власник кабінету.

Зозулі 26 років, він встиг відзначитися тим, що був затриманий працівниками міліції за перевищення швидкості. А в перший день роботи у Львові його пограбували.

Більше новин про нову поліцію читайте на Depo.Львів.