Голова Львівської ОДА прозвітував перед депутатами

Депутати затвердили Програму соціально-економічного розвитку Львівської області у 2015 році
Depo.
1 березня 2016 19:26
ФОТО: depo.ua

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка прозвітував перед депутатами про виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівської області у 2015 році. Про це пише Depo.Львів

Зокрема Олег Синютка розповів про будівництво фортифікаційних споруд на сході України, про організацію реформування влади шляхом об'єднання територіальних громад, про інвестиційні проекти, які були реалізовані на Львівщині у 2015 році, про реєстрацію 49 індустріальних парків.

Окремо голова ОДА зупинився на зростанні динаміки залучення коштів державного бюджету та досягненнях в галузі енергозбереження, які би були не можливі без активної позиції і роботи депутатського корпусу Львівської обласної ради.

По завершенню доповіді Олег Синютка відповів на запитання депутатів.

В обговоренні депутати, зокрема, зазначали, що ще не було звіту про виконання бюджету Львівщини у 2015 році, а без такого звіту складно давати оцінку виконанню Програми соціально-економічного розвитку Львівської області у 2015 році.

Депутати затвердили звіт голови Львівської обласної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівської області у 2015 році. За таке рішення проголосувало 56 депутатів.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів