Голова Львівської облради продає більше, ніж заробляє
Голова Львівської облради Ганущин (БПП) задекларував 431 тис. гривень доходів за 2016
- Львів
 - 
                                        
3 квітня 2017 07:15
 
                                                            
                            
                                                        
                                                            Як повідомляє Depo.Львів, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин ("Блок Петра Порошенка "Солідарність") задекларував 430 912 гривень доходів за 2016 рік.
Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
За даними, в 2016 році Ганущин одержав 200 912 гривень заробітної плати і 230 тис. гривень від відчуження транспорту, які він задекларував як власні наявні заощадження.
Крім цього, голова облради є власником автомобілів Сherry Tiggo 2014 року випуску і Mitsubishi Shogun 1994 р.в., що придбав у звітному році за 107 122 гривні у Великій Британії.
У розділі "Об'єкти нерухомості" голова облради вказав спільне з дружиною, сином і дочкою право власності на земельну ділянку 600 кв. м і недобудоване господарське приміщення 120 кв. м, власниками яких є громадянка України Ніна Голуб і громадянка Надія Томинець відповідно.
Дружина Ганущина Соломія за 2016 рік задекларувала 35 223 гривень зарплати, 41 тис. доларів готівкових коштів і автомобіль Nissan Qashqai 2008 р. в.
Крім того, вона володіє критим навісом 50 кв. м і житловим будинком 367,7 кв. м, право на який також мають всі члени сім'ї.
Ганущин задекларував 34 580 гривень доходів 2015 рік і дружину-мільйонера. У лютому Ганущина звинуватили у відмові допомогти учасникам АТО.
У листопаді 2015 Львівська обласна рада обрала своїм головою Ганущина.
                                    Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
 
                                
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
 - 23:35В Україні створюють два центри ядерної медицини: що вже відомо
 - 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
 - 20:20Проти дніпропетровської "блогерки" на Львівщині відкрили кримінальну справу
 
- 13:30Карпати засипало снігом: висота заметів на горі Піп Іван сягає 80 сантиметрів ФОТО
 - 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
 - 11:12 На Львівщині затримали ексочільника "Укренерго" Кудрицького, - ЗМІ
 - 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
 
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
 - 23:51У Львові 50 тисяч жителів залишилися без води: прорив на водогоні стався одразу після ремонту
 - 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
 - 09:58"УЗ" запустить додаткові поїзди до Карпат (ГРАФІК)
 - 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
 - 14:44У СТРЦ SPARTAK стартувала благодійна виставка військових трофеїв
 - 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
 - 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
 - 16:48Перше місто в Україні інтегрувало штрафи за паркування у "Дію"
 - 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
 - 14:43Поліція Львівщини розшукує 13-річного хлопця з Самбірського району, який пішов до школи й зник
 
                                        Сектор
                
                                            
