ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Генсек НАТО вперше приїде на Яворівський полігон

На Львівщині навчають 235 службовців з центрального та південного округу
Depo.
15 вересня 2015 17:00
ФОТО: depo.ua

Яворівський полігон вважається найбільшим полігоном в Європі. Тому підготовка військовослужбовців Нацгвардії та ЗСУ відбуваються паралельно і один одному не заважають. Про це повідомив заступник керівника Регіонального медіа-центру Міноборони України (Львів), підполковник Вадим Бакай, пише Depo.Львів.

За словами Бакая, найдосвідченіші українські військовослужбовці будуть навчатися за програмою інструкторів. Тобто підготовлять інструкторів, які будуть допомагати канадійцям в тренуваннях надалі. Канадська сторона планує проводити навчання до березня 2017 року, - каже підполковник Вадим Бакай.

За словами старшого офіцера відділу морально-психологічного забезпечення управління з роботи з особовим складом ГУ Нацгвардії України, підполковника Ігоря Віхастого, зараз на Яворівському полігоні навчаються інші військовослужбовці, ніж вже були. Попередні навчилися і поїхали вчити своїх товаришів по службі.

"Зараз будуть навчатися 235 службовців з центрального та південного округу", - каже він.

А ось те, що одночасно відбуваються різного роду навчання як нацгвардійців, так і військовослужбовців збройних сил, на думку Ігоря Віхастого, це є плюсом.

Під час навчань території розділені і всі виконують свої завдання. Але після того особовий склад Найгвардії спілкується з особовим складом ЗСУ. І крім того мають можливість спілкуватися і з тими натівськими офіцерами, які не навчають їх.

Також підполковник Вадим Бакай зазначив, що на Яворівський полігон має намір приїхати Генеральний секретар НАТО.

"Приїзд Генсека НАТО - це знакова подія для України. Він вперше приїде до України і відразу на Яворівський полігон. Він побачить потужності цього полігону і на своєму рівні зможе впливати на розвиток цього полігону", - каже Вадим Бакай.

Більше новин про Яворівський полігон читайте на Depo.Львів.