Експрес-уроки української, гарбузи і роботи: 5 подій BookForum, які неодмінно слід відвідати дітям

26 BookFroum цьогоріч буде насичений цікавими заходами навіть для тих, хто ще не вміє читати

Експрес-уроки української, гарбузи і роб…

Тематичний кластер "Діти" 26 BookFroum, який відбуватиметься у Львові протягом п'яти днів – з 18 по 22 вересня, передбачає дуже багато яскравих подій. Майстер-класи, квести, ігри, комікси, сюрпризи і подарунки...  Пропонуємо п'ять локацій фестивалю, на які неодмінно слід піти з дітьми.

 

Створи свій комікс сам

 

 

У четвер, 19 вересня, о 14:00, бібліотека для юнацтва імені Романа Іваничука чекає на маленьких відвідувачів із презентацією книжки Катерини Міхаліциної та Оксани Драчковської "Томо та його кит". Під час заходу малята за допомогою дорослих створять короткий комікс-продовження історіі —  про те, що побачили Томо і кит в океані.

 

Перегони роботів

 

 

П’ятниця, 20 вересня, 13:00, Обласна бібліотека для дітей. Маленьких винахідниць і винахідників чекають на майстер-класі "Як зробити робота". Для учасників також проведуть вікторину на тему "Роботи в нашому житті" з призами. Наприкінці відбудуться змагання на моделях, що мають радіокерування.

 

Гарбузові забави

 

 

Цього ж дня, 20 вересня, о 13:00, у бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука письменниця Олександра Орлова презентуватиме книжку "Гарбузова відпустка". Під час презентації для малят проведуть майстер-клас зі створення "гарбузових" сувенірів.

 

Сам собі ілюстратор

 

 

П’ятниця, 20 вересня, 17:00, бібліотека для юнацтва імені Романа Іваничука. На юних шанувальників літератури чекає майстер-клас зі створення мініатюрної книжки. Учасники дізнаються, як відбувається робота над ілюструванням книжки, і створять свої мініатюрні книжечки з ілюстраціями до улюблених віршів.

 

Експрес-уроки української

 

 

У суботу, 21 вересня, о 15:00, мовознавець Олександр Авраменко презентує у Львові нову книжку "50 експрес-уроків української для дітей" та проведе відкритий урок для маленьких читачів. Захід відбудеться у Палаці Мистецтв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"