Екс-керівника ДМС Львівщини перевірять на корупцію

Журналісти довели, що у львівських відділеннях вимагали платити за послуги, які на законодавчому рівні є визнанні безкоштовними
Depo.
2 березня 2016 16:24
ФОТО: depo.ua

Роботу екс-керівника Державної міграційної служби Львівщини Володимира Бабунича потрібно негайно перевірити на предмет корупційної діяльності. Про це заявив заступник керівника Львівського обласного осередку партії "Народний контроль" Володимир Саврук, пише Depo.Львів.

"Трохи більше місяця тому ми через наш телевізійний проект "Громадський рух "Народний контроль" показали, що після Майдану у ДМС відбулися "косметичні" зміни. Відтак обурення громадян на якість надання послуг у міграційній службі щодня зростає в геометричній прогресії", – каже Володимир Саврук.

За словами Саврука, журналісти "Народного контролю" довели, що у львівських відділеннях вимагали платити за послуги, які на законодавчому рівні є визнанні безкоштовними. Зокрема, йдеться про звичайне заповнення бланків.

"Ми ініціювали встановлення у відділення ДМС табличок з інформацією про можливість заповнення документів безоплатно", – наголосив Саврук.

Зараз депутати вимагають, аби правоохоронці негайно дали оцінку роботі екс-керівника ДМС Львівщини Володимира Бабунича.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів