Екіпаж m2motors став Чемпіоном України у класі У2000

Також переміг у Rally Legends

Як пише Depo.Львів із посиланням на m2motors, ралійний чемпіонат 2015 завершився. Хоч абсолютним переможцем раніше достроково став Денис Сидоров, херсонська гонка назвала імена чемпіонів у класах У4000, У2000 і У1600.

Як відомо, в У4000 головними суперниками були Володимир Петренко та Олексій Долот.

Чемпіонський титул дістався одному з найдосвідченіших ралістів України Володимиру Петренку, у якого в активі були перемоги на попередніх етапах.

Для екіпажу m2motors у складі Романа Козіна та Сергія Вансовича виїзд на Херсонське ралі став точкою неповернення: за підсумками сезону, маючи в активі 180 очок, вони отримали дійсно сильного і досвідченого суперника з рівною кількістю очок (180).

Не допускаючи помилок і, вигравши три спецділянки, m2motors забезпечили досить комфортний відрив від екіпажу Володимира Волошина та Володимира Щербакова, маючи фору в 45 секунд. Тому на останній спецділянці екіпаж m2motors, віддавши супернику 20 секунд з активу, закінчив гонку і став Чемпіоном України у класі У2000.

Також команда стала лідером історичного заліку Rally Legends, випередивши на фінальному етапі Сергія Чекана та Олега Бєльського. Вони і доповнили трійку призерів цього експериментального турніру.

Depo.ua - генеральний інтернет-партнер команди M2motors на ралі Галичина.