Досі Синютка не вивіз 4604 тонни сміття зі Львова

За попередню добу з міста було вивезено 626 тонн ТПВ

Як повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, станом сьогодні на ранок у місті залишається перенакопиченим понад 4604 тонни сміття. Про це пише Depo.Львів. За попередню добу з міста було вивезено 626 тонн ТПВ, з них — 331 тонна — за угодами, які перевізники мали укладені раніше, і 295 тонн — за домовленостями, які уклали після комісії з питань ТЕБ і НС. Також місто ще в п'ятницю перерахувало 25 млн грн обласній адміністрації.

Станом сьогодні на ранок у місті з 1237 майданчиків житлового фонду перенакопиченими є 131 майданчик, що становить 11%, а це – 1048 тонн. У розрізі районів: Шевченківський – 47 не вивезених майданчиків, Залізничний – 10, Франківський – 6, Сихівський – 68. Очищені всі майданчики у Галицькому та Личаківському районах.

Серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими є 7 майданчиків (з них: 4 – біля закладів освіти, 3 – біля закладів охорони здоров'я), а це 3% від загальної кількості, що становить 56 тонн.

На перевантажувальних станціях знаходиться 3,5 тис. тонн не вивезеного сміття. Загалом у місті – 460 тонни.

Нагадаємо, у Львові впроваджують систему сортування відходів. Перші наліпки-маркування на контейнерних майданчиках ЛКП "Львівспецкомунтранс" розклеїло вчора на Сихові та у Шевченківському районі, сьогодні роботи тривають у Франківському районі. Такі інформаційні наліпки розклеюватимуть й інші компанії-перевізники, тому згодом на всіх сміттєвих майданчиках у всіх районах Львова будуть такі маркування, і мешканці зможуть викидати відходи роздільно, як це роблять в усіх передових країнах світу.

На Львівщині регулярно протестують проти сміття Садового. У самому Львові через сміття загорівся ринок. Львів тоне у смітті Садового. На дорогах Львівщини вимагають встановити відеокамери, щоб вберегтися від сміття. Навіть Мер Борислава відмовив Садовому в його брудному проханні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Мітки: #сміття