ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До 2016 року у Львівській області почнуть централізовано вивозити сміття

Зараз триває вибір компаній, які здійснюватимуть вивіз
Depo.
3 серпня 2015 10:23
ФОТО: depo.ua
До 2016 року у Львівській області почнуть централізовано вивозити сміття
До 2016 року у Львівській області почнуть централізовано вивозити сміття

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Олексія Балицького до кінця року в області централізовано вивозитимуть сміття.

У 1025 населених пунктах Львівщини цьогоріч заплановано провести конкурси щодо вивезення твердих побутових відходів. У 855 селах уже прийняті відповідні рішення. На сьогодні лише в 170 населених пунктах області таких рішень ще немає.

"Загалом на Львівщині налічується 1914 населених пунктів, 889 з них уже охоплено централізованим вивезенням твердих побутових відходів" - повідомив Балицький.

Є декілька районів, які фактично уже вирішили дану проблему. Це - Дрогобицький, Кам'янко-Бузький, Стрийський та Самбірський райони. Проведення конкурсів дозволить сповна охопити збирання та вивезення твердих побутових відходів і створити у Львівській області екологічно безпечну та економічно ефективну комплексну систему поводження з ними".

За словами Балицького, лідерами подачі заявок на участь у конкурсах є такі компанії: ТОВ "АВЕ Львів", ТзОВ "Санком Львів", ТзОВ "ДВ-Екосвіт", ТзОВ "Еко Баланс Золочів", ДП "Альтфатер Тернопіль" та КП Самбірської Районної Ради "Виробничо-транспортна компанія".

У цьому році у Львівській області в кожному населеному пункті заплановано встановити контейнери для вивезення твердих побутових відходів, що стане першим кроком до системного вивезення сміття.

Більше новин Львова і області читайте на Depo.Львів.