ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для мешканців Львова, які перенесли інсульт, діє Програма реабілітації

Завданням програми є забезпечення загального оздоровлення організму, поліпшення функцій органів і систем, порушених хворобою
Depo.
12 листопада 2015 15:17
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на Львівську міську раду, у Львові діє програма реабілітації осіб, які перенесли інсульт.

Метою Програми реабілітації осіб, які перенесли інсульт, є організація і проведення реабілітації таких осіб, а також реабілітація осіб, яким не встановлено інвалідності, для збереження і відновлення втрачених фізичних можливостей, стимулювання рухових функцій через вплив на рухові і сенсорні аналізатори.

Для осіб, яким встановлено інвалідність, в тому числі для дітей-інвалідів, реабілітація здійснюється, відповідно до Порядку надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 80.

Завданням програми є забезпечення загального оздоровлення організму, поліпшення функцій органів і систем, порушених хворобою, розвиток і закріплення моторних навичок і вольових якостей і, як результат, забезпечення стабільного рівня фізичного, соматичного та психічного стану осіб, які перенесли інсульт. Також програма навчить осіб, які перенесли інсульт, самостійним заняттям.

Для участі у Програмі особа, яка перенесла інсульт, або її представник, письмово звертається за зареєстрованим місцем проживання до відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики та подає такі документи:

• Заяву про надання реабілітаційних послуг.

• Висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про необхідність надання реабілітаційних послуг (зокрема, проведення реабілітації за допомогою гідрокінезотерапії).

• Паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

• Документ, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (паспорт – для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).

«Заняття з реабілітації призначаються 10-денними курсами та проводяться у спеціально обладнаних приміщеннях Львівського міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів (м. Львів, вул. Хуторівка, 38), які відповідають умовам використання з врахуванням особливих потреб інвалідів, дітей-інвалідів та осіб, які перенесли інсульт», - повідомив , в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Iгор Кобрин.

Більше новин про Львів та область читайте на Depo.Львів.