ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для дітей видадуть абетку-енциклопедію "Шептицький від А до Я"

Книжка з'явиться у продажу в перших числах вересня
Depo.
12 серпня 2015 11:11
ФОТО: depo.ua

"Видавництво Старого Лева" випускає книгу для дітей "Шептицький від А до Я". Про це Depo.Львів повідомила головний редактор видавництва Мар'яна Савка.

У книзі Митрополит представлений як благодійник, рятівник, меценат, інтелектуал і жартівник, добрий Тато і приклад для багатьох. Познайомитися з таким різним Митрополитом Андреєм і полюбити його дітям допоможе книжкова новинка - абетка-енциклопедія "Шептицький від А до Я", яку оформила творча майстерня "Аґрафка".

Для дітей видадуть абетку-енциклопедію "Шептицький від А до Я" - фото 1

"Шептицький від А до Я" - це жива і дуже щира книга для дітей і дорослих. Побудована за абетковим принципом історія про тих і те, що було важливими для Митрополита, і що є вагомим для нас сьогодні.

Для дітей видадуть абетку-енциклопедію "Шептицький від А до Я" - фото 2

У ній Андрей Шептицький - такий, яким він був у житті: доброзичливий, мудрий та милосердний, з великим почуттям гумору та любов`ю до людей. Андрій Лесів та Романа Романишин створили цілий візуальний світ Андрея Шептицького.

Для дітей видадуть абетку-енциклопедію "Шептицький від А до Я" - фото 3

Ідея цього непересічного проекту належить журналістці Галині Терещук, яка разом із письменницею, перекладачкою Оксаною Думанською стала автором тексту до книжки. 

Для дітей видадуть абетку-енциклопедію "Шептицький від А до Я" - фото 4

Працюючи з книгою автори збирали різні відомості з біографії митрополита Андрея, працювали з архівними матеріалами, досліджували навіть на перший погляд незначні моменти, як-от кількість дірочок на підкові з родинного герба Шептицьких, читали спогади Софії Шептицької про побут і життя їх родини, відтворювали модні тенденції тих років в ілюстраціях, аби якомога точніше відчути атмосферу епохи і по-справжньому зануритися в неї.

Для дітей видадуть абетку-енциклопедію "Шептицький від А до Я" - фото 5

"Ми помандрували до місць, пов'язаних з постаттю Шептицького, зокрема до села Прилбичі, де був його родинний маєток і збереглася усипальня родини Шептицьких, до села Вишня, де зберігся маєток Фредрів і звідки походила мати митрополита Софія, до Добромиля - в монастир св. Онуфрія, де Роман Шептицький одяг монашу рясу і отримав ім'я Андрій", - каже Мар'яна Савка.

Книжка з'явиться у продажу в перших числах вересня.

Більше новин про відзначення 150-річчя Митрополита Андрея Шептицького читайте на Depo.Львів