ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для дітей у Львові проведуть "Козацьку вечірку"

Батьки читачів бібліотеки матимуть можливість виступити у якості волонтерів
Depo.
30 жовтня 2015 15:11
ФОТО: depo.ua

У п’ятницю, 30 жовтня, у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбудеться справжня дитяча "Козацька вечірка", за участю козаків Тараса Манюти (Тимчака) та Дмитра Сіроманця (Каднічанського). Про це пише Depo.Львів.

Ідея проведення віртуальної козацької експедиції традиційно зародилася після прочитання маленькими читачами книг цієї тематики, зокрема "Лицарське козацтво" видавництва "Віват".

Бібліотека вже вдруге відгукнулася на бажання дітей, а також їхніх батьків, продовжити досліджувати ту тему, яка цікавить дітей, і створити творчо-ігровий та пізнавальний майданчик у бібліотеці.

Гості свята – Тарас та Дмитро – належать до військово-історичного клубу, що займається реконструкцією реєстрового козацтва війська гетьмана Богдана Хмельницького середини 17 століття. Невпинні мандрівники, дослідники і знавці історії поділяться своїми знаннями і уміннями.

На діток чекає захоплива мандрівка місцями бойової слави козаків, майстер-класи, вікторини. А ще гості покажуть, як одягалися козаки, що носили на поясі, яка в них була зброя. Дадуть лизнути пороху, потримати справжню стальну шаблю та справжній мушкет.

Батьки читачів бібліотеки матимуть можливість виступити у якості волонтерів і меценатів і допомогти зібрати пожертви на реабілітацію бійця, пораненого в АТО, який перебуває у Львівському госпіталі.

"Акція збору коштів – це не тільки допомога окремим бійцям, але і сприяння розвитку громадської свідомості та відчуття причетності до подій на Сході тих, хто зараз у більшій безпеці", - наголошує директор бібліотеки Лариса Лугова.

Більше новин про розвиток дітей читайте на Depo.Львів.