Держмитслужба підписала угоду на виконання робіт з проектування та будівництва у пункті пропуску "Краківець"

На пункті пропуску "Краківець" планується будівництво ділянки для легкового автотранспорту та автобусів з метою розмежування пасажирського та вантажного руху

10 липня в.о. голови Держмитслужби Ігор Муратов та уповноважена особа польської компанії "IDS-BUD" S.A. Віталій Гурбо підписали додаткову угоду на виконання робіт з проєктування та будівництва в пункті пропуску для автомобільного сполучення "Краківець". Додаткова угода підписана у рамках Договору між Україною та Польщею про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги. Про це інформує прес-служба Державної прикордонної служби України, пише Depo.Львів.

На пункті пропуску "Краківець" планується будівництво ділянки для легкового автотранспорту та автобусів з метою розмежування пасажирського та вантажного руху, а також відновлення існуючої інфраструктури пункту пропуску. Вартість робіт складає €6.9 млн.

Нагадуємо, що 25 червня в.о. голови Держмитслужби Ігор Муратов та уповноважена особа польської компанії "UNIBEP S.A." Олег Петровський підписали додаткову угоду на реконструкцію пункту пропуску для автомобільного сполучення "Шегині".

Для довідки: За Договором про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги, Польща фінансує підтримку розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Проекти, на які виділятися кошти, погоджуються обома сторонами. Розмір кредиту не перевищує €100 млн, зокрема €25 млн йдуть на розбудову пунктів пропуску.

Додаткова Угода набирає чинності через 15 днів з дати надсилання письмового підтвердження Міністерства фінансів Республіки Польща Міністерству фінансів України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"