ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Делегація Львівщини взяла участь у фестивалі-семінарі "Без обмежень"

Делегати із Німеччини приїдуть у область у листопаді
Depo.
20 жовтня 2015 16:51
ФОТО: depo.ua

Делегація Львівщини відвідала м. Вюрцбург (Німеччина). Візит організовано у рамках двосторонньої співпраці між НУ "Львівська політехніка" (Україна) та Вюрцбургським університетом (Німеччина). Про це Depo.Львів повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Представники делегації Львівщини взяли участь у фестивалі-семінарі "Без обмежень" в плані реалізації проекту "Соціалізація людей з обмеженими можливостями за допомогою спорту".

Делегація Львівщини взяла участь у фестивалі-семінарі "Без обмежень" - фото 1

"Inclusion in and through sports" ("Інклюзія через спорт") – гасло, яке реалізується завдяки проекту NOLIMITS, що проводиться на базі університетського центру спорту м. Вюрцбург. Відтак і основною темою візиту було вивчення досвіду німецьких партнерів щодо залучення людей з інвалідністю, зокрема студентів університету до занять спортом.

Начальник управління молоді і спорту Львівської ОДА Юрій Майборода представив сучасний стан розвитку фізкультурно-спортивної галузі Львівщини й провів перемовини про надання міжнародної технічної допомоги у цьому напрямкові.

Впродовж кількох днів членів української делегації знайомили з концепцією надання спортивних послуг в цьому німецькому місті.

Делегація Львівщини взяла участь у фестивалі-семінарі "Без обмежень" - фото 2

Делегація відвідала реабілітаційні центри, в яких проходять реабілітацію люди з порушеннями зору.

У Центрі спорту університету м. Вюрцбург було презентовано види спорту, які активно культивуються для спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату, зокрема баскетбол та регбі на візках, хокей на електровізках.

Члени делегації мали змогу спробувати пересуватися у візку на тренуванні, яке проводилося викладачами німецького університету.

Німецькі колеги виявили зацікавлення щодо подальшого розвитку співпраці і планують в другій половині листопада відвідати Львівщину з відповідним візитом.

Більше новин про розвиток інклюзивної освіти читайте на Depo.Львів.