Де у Львові з'явиться новий дитсадок
Проектована територія сягає 4,9 гектарів і обмежена з одного боку вулицею Виговського, з інших – вулицями Скнилівською і Щирецькою
- Львів
-
21 червня 2018 12:13
Поблизу ТК "Південний" та Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького планують побудувати новий житловий квартал. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.
Відповідно до плану зонування, проектована територія призначена для об'єктів торгівлі і садибної забудови. Тож у проекті передбачили змінити призначення території для будівництва житлового кварталу висотою 6-8 поверхів, у яких облаштують 464 квартири.
Попередньо у плані передбачили, що територія супермаркету та житла охоплюватиме приблизно 50%, вулиць та проїздів — 8%. Крім цього, тут запланували пішохідні зони, автостоянки, дво- або триповерховий дитячий садок на 50 місць і підземний багаторівневий паркінг на 150 місць.
Проектована територія сягає 4,9 гектарів і обмежена з одного боку вулицею Виговського, з інших – вулицями Скнилівською і Щирецькою.
Сам квартал зведуть на площі 2,72 гектра. Перед початком будівництва земельну ділянку мають обстежити і провести спеціальні інженерно-геологічні вишукування. Реалізувати проект планують упродовж 10-15 років.
Нагадаємо, у Львові на військових землях збудують дитсадок.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 17:37Після перевірки мобілізованого сина, який є єдиним доглядальником тяжкохворого чоловіка, звільнили зі служби: очільника ТЦК на Львівщині судитимуть
- 09:36Львів готується до можливих блекаутів: Упродовж доби тестували роботу світлофорів на автономному живленні
- 22:36У Львові правоохоронці вилучили виснажених котів у агресивної жінки, яка говорила про їх жертвоприношення Відео
- 20:33У Львові військового заочно засудили до довічного ув’язнення за державну зраду та втечу до росії
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 11:40"УЗ" запускає нові поїзди до Ворохти (ГРАФІК)
- 18:30У Львові на місці вбивства Парубія відкрили меморіальну дошку Відео
- 10:51СБУ затримала рашиста, який коригував удари по Льову, вступивши добровольцем до Сил оборони ФОТО
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 16:44Нічна атака на Львівщину була наймасштабнішою за час великої війни
- 15:09Львів та область атакували 78 дронів та 12 ракет рф, - ОВА
- 10:59 Пʼятигодинний терор: На Львівщині четверо загиблих та 6 постраждалих
- 09:05Атака на Львів: горить індустріальний парк Sparrow
- 08:18Тривога у Львові: Ворог нещадно лупить дронами та ракетами
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
- 10:02Дефіцит "синіх комірців" і скептичні прогнози великих роботодавців - результати опитування
- 22:41На Львівщині зіткнулися вантажівка та міжміська маршрутка: багато травмованих
- 12:19На місці вбивства Андрія Парубія у Львові встановлять меморіальну дошку