UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Львові на військових землях збудують дитсадок

На вул. Кн. Ольги у Львові планують збудувати садок на 120 місць

Як повідомляє Depo.Львів, на вул. Кн. Ольги у Львові планують збудувати садочок на 120 місць. Про це розповів під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий. Мер зазначив, що цю земельну ділянку, відповідно до підписаного Меморандуму, Міністерство оборони має передати громаді міста.

"У нас є Меморандум, підписаний Міністерством оборони, і відповідно до цього Меморандуму ділянка на вул. Кн. Ольги має переходити громаді міста. На сьогодні, на жаль, ми Меморандум виконали зі свого боку, ми прийняли на баланс міста всі будівлі житлові Міністерства оборони, і вкладаємо туди достатньо великі кошти. Міністерство оборони ще свою частину не виконало. Якщо ми говоримо про ділянку на вул. Кн. Ольги, то там забудовник має бажання збудувати садочок на 120 місць. Сьогодні зранку ми це питання проговорювали на апаратній нараді. Я буду мати розмову з Міністерством оборони, бо садочок є потрібен для міста, щоб ми внесли корективи та коригування в сам Меморандум. Мені потрібна гарантія, що там буде дитячий садочок. Ми ці речі проговорили, юридичне управління отримало вказівки. Думаю, до кінця тижня ми підготуємо зі свого боку весь пакет документів.

Є земля Міністерства оборони, вони самостійно розпоряджаються своїми землями, місто тільки приймає рішення щодо того, чи законним буде це будівництво з точки зору дотримання ними всіх норм. Ми приймаємо рішення, базуючись на чинному законодавстві. Є закон – ми зобов'язані приймати рішення", - прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, як дівчата розважали солдатів на Львівщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook