ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чиновника Львівської ОДА звільнять за любов до Росії

Синютка доручив звільнити працівника Львівської ОДА, який в офіційному листуванні використав електронну адресу mail.ru
Depo.
26 жовтня 2015 14:53
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Львів повідомили в пре-службі ЛОДА.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка доручив звільнити зі займаної посади працівника департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА, який в офіційному листуванні використав електронну адресу російського поштового сервера mail.ru.

"Людина, котра не розуміє важливості забезпечення інформаційної безпеки держави, не може бути державним службовцем. Нехай тоді цей чоловік пошукає собі роботу в Російській Федерації", – зазначив голова ЛОДА Олег Синютка.

Крім того, керівник області звернувся до начальника управління Служби безпеки України у Львівській області Віктора Андрейчука щодо перевірки цього факту.

Інформацію про використання працівником облдержадміністрації скриньки mail.ru надали громадські діячі, котрі отримали на свою електронну адресу листа із запрошенням на офіційний захід ЛОДА. У листі-запрошенні було вказано контактну інформацію для зв’язку із виконавцем: робочий телефон та електронну скриньку mail.ru.Більше новин про вибори на Львівщині читайте на Depo.Львів.