Чим телефон Xiaomi може здивувати власника: корисні фішки оболонки MIUI

Компанія Xiaomi випускає телефони на основі своєї фірмової оболонки MIUI

Чим телефон Xiaomi може здивувати власни…

Це дозволяє значно розширити стандартний функціонал Android і зробити спілкування користувача з гаджетом приємнішим та інтуїтивно зрозумілішим.

Спеціально для тих, хто вирішив купити смартфон Xiaomi, разом з експертами офіційного інтернет-магазину Київстар ми підготували чек-лист найкорисніших у повсякденному житті фішок прошивки. Обов'язково візьміть їх на озброєння.

 

Керування жестами

 

https://lh6.googleusercontent.com/gIh655OPyUSTVV279kh_YG6bea6zS6CxTPt6X9AI5HhVJzS9T5_h5cxZdjoN8ED_BFRO9FnAJOIuMBg_-q9WVe8HYOGiHivxlUdgEEI_pMvZMyo87TcPxwESUcUBspOx0jwDdeoe

 

Перша особливість оболонки MIUI – підтримка жестів для швидкої навігації. Оскільки сучасні смартфони позбулися фізичних клавіш, переміщуватись по меню доводиться за допомогою сенсорних кнопок, що не завжди зручно. Аби полегшити цей процес, в Xiaomi придумали набір певних жестів:

  • свайп знизу екрану викликає недавні додатки;
  • переміщуватись вперед і назад по меню можна за допомогою руху пальця зліва чи справа до центру екрану в нижній частині;
  • свайп зліва у верхній частині екрану викликає меню "Додатки".

Щоб налаштувати використання жестів, потрібно перейти в основні параметри смартфона, знайти пункт "Система і пристрій" та перейти до підпункту "Повноекранний режим". У меню даного пункту буде доступна опція "Повноекранні жести", яку потрібно активувати. Після цього система запропонує пройти навчання та познайомитися зі списком всіх доступних жестів. Не ігноруйте цей пункт – можливо ви знайдете для себе ще кілька корисних рішень.

 

Скріншот екрану

 

https://lh3.googleusercontent.com/zb6IDU0gsPFKQFP8vi_-Q-UzHnyHjkIhvu2jP2NAep3X_54FsPNvNCqpjjQ8noJuzKBG8Rcmxre37H6KAG1k6eHRQ3Geb6fZfycUn9slQyRR4503_wJHsHMPUUERqpWvbZUrkMTZ

 

Для збереження потрібної інформації з екрану чи обміну швидкими повідомленнями ми часто користуємося скріншотами. Стандартно в Android швидкий скріншот робиться за допомогою одночасного натискання й утримання протягом кількох секунд кнопок зменшення гучності та увімкнення живлення. Але багато користувачів відзначають, що користуватися подібним рішенням не завжди зручно, особливо коли вільна тільки одна рука. У Xiaomi знайшли простий і зручний вихід – свайп трьома пальцями зверху вниз. Оболонка реагує на подібний жест і відразу створює швидкий скріншот.

 

Крім цього, в MIUI10 та вище є вбудований додаток для запису відео з екрану. У налаштуваннях можна задати:

  • якість відео;
  • орієнтацію запису;
  • частоту кадрів, підсвічування та кілька інших параметрів.

Більше не потрібно завантажувати сторонні додатки для зйомки відео – функція працює просто "з коробки".

 

Вбудований антивірус

https://lh5.googleusercontent.com/hLWlJqfx1cX0DCG9ByZJ7Kpf8mOygCPzY3DFnKLB3iXY7zo_Z-FnhIo4chvph6-oUQF5ZlA1c9Nvq_IGkkB0YUdhXq8uXEyeHjrHso_Ja8H8mggLvgpDLZc637lGeb5Hmp2x0ALa

 

Відвідавши інтернет-магазин смартфонів Київстар – https://shop.kyivstar.ua/smartphones, ми зауважили, що не всі виробники піклуються про безпеку своїх користувачів. Є багато брендів, котрі продають телефони з чистим Android, що дуже вразливий до різного роду вірусів. Аби не допустити зараження своїх гаджетів, Xiaomi встановили спеціальний антивірус, що стежить за діями програм у системі та блокує потенційно небажане ПО.

 

Знайти його можна за наступним шляхом: основні налаштування – безпека – антивірус. Усередині зберігається чорний список тих додатків, які алгоритм порахував шкідливими для пристрою та заблокував.

 

Вивчіть свій смартфон і користуйтеся його можливостями на максимум. Вдалої роботи!

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"