UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Було – стало: З’явилося фото неймовірного перевтілення старовинної львівської брами

Дерев’яну браму на вул. Рутковича, 8 відреставрували у співфінансуванні між містом і мешканцями

Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Це вже третя брама, відреставрована в будинках на вул. Рутковича. Загальна вартість її реставрації — 70 тис. грн, із них фінансова частка міста — 49 тис. грн, а частка мешканців — 21 тис. грн.

"Мешканці вулиці Рутковича зарекомендували себе як небайдужі та активні громадяни міста, що цінують будинки, в яких живуть. Уже здано відреставровані брами в будинку на вул. Рутковича, 7а, та вул. Рутковича, 10. А сьогодні — ще й браму в будинку під номером 8. Роботи виконав столяр-реставратор Василь Гришканич. Дякуємо майстру за якісно і гарно виконані роботи. Також прийняті заявки на реставрацію брам в будинках на вул. Рутковича, 1 і 12. Остання вже перебуває на реставрації", — повідомили в ЛКП "Археологічно-архітектурна служба".

Нагадаємо, у межах програми співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%), минулого року відреставровано вхідні двері будинку на пл. Старий Ринок, 2, дерев’яні брами в будинках на вул. Залізнична, 4, вул. Павлова, 11, вул. Котляревського, 15, вул. Лисенка, 3 (дві брами), вул. Кониського, 5, вул. Архітекторська, 3 (три брами), вул. Чупринки, 46, вул. Дорошенка, 22 і вул. Козланюка, 8, пл. Ринок, 14 і вул. Смольського, 3, а також металеві брами на вул. Головацького, 22, вул. Котляревського, 45, вул. Лисенка, 33 та ін.

Також цього року у Львові впроваджено програму співфінансування між містом і мешканцями реставрації вікон у будинках, які належать до культурної спадщини міста.

Нагадаємо, як змінилася історична львівська брама на Городоцькій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook