UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Було – стало: Як змінилася історична львівська брама

Загальна вартість реставрації дерев'яної брами на Городоцькій, 45 — 44,7 тис. грн

На вулиці Городоцька, 45 у Львові відреставрували старовинну браму. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Реставрували браму в межах програми співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%). Загальна вартість реставрації дерев'яної брами на Городоцькій, 45 — 44,7 тис. грн. Із них фінансова частка міста — 31,3 тис. грн, а частка мешканців — 13,4 тис. грн.

"Відновлено сецесійну браму на вул. Городоцькій, 45 та повернуто її первинне пофарбування, що власне і властиво для цієї архітектурної епохи та практично всюди є втрачено. Дякуємо за роботу столяру-реставратору Назару Тимняку. Це вже 21 відреставрована брама завдяки програмі співфінансування реставрації вхідних дверей та брам між містом і мешканцями", — розповіла Тетяна Балукова, директора ЛКП "Археологічно-архітектурна служба".

За її словами, цього року з міського бюджету було виділено 3 млн. грн на програму співфінансування реставрації дверей і брам. З них буде освоєно більше 1 млн грн. Тому решта коштів перейдуть на наступний рік разом із заявками, які не вдасться реалізувати.

Нагадаємо, на Львівщині відреставрують замок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook