UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Львівщині відреставрують замок

Замок у Поморянах знаходиться в аварійному та напівзруйнованому стані, збережено лише два двоповерхові корпуси та кругла кутова вежа

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації уклав договір з колективним підприємством "Центр комплекс" Львівської обласної асоціації інвалідів на виконання першочергових аварійно-відновлювальних робіт та реставрації замку-палацу в смт. Поморяни (Золочівський район). Сума договору становить 8,2 млн грн. Про це стало відомо з сайту Prozorro, пише Depo.Львів з посиланням на "Наші гроші".

Згідно з технічним завданням, переможець очистить будівлю від дерев та кущів, укріпить фундамент, змурує зруйновані стіни, встановить тимчасові кріплення для віконних прорізів та залатає дах. Наразі замок знаходиться в аварійному та напівзруйнованому стані, збережено лише два двоповерхові корпуси та кругла кутова вежа.

Сучасний вигляд замку

Крім цієї фірми участь у торгах брали: ПП "Думна", ПП "Промтехімпекс" та ТОВ "Вест білдінг груп". Первинна (9,8 млн грн) та остаточна (8,2 млн грн) пропозиції КП "Центр комплекс" була найдешевшими. Ціна робіт є майже на 21% нижчою, ніж очікувана вартість. Згідно з розрахунковою ціною, витрати фірми на зарплату працівникам складуть 1,4 млн грн (17% від суми), а прибуток — 130 тис. грн (1,5%).

Колективне підприємство "Центр комплекс" належить Львівській обласній асоціації інвалідів Всеукраїнській організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України".

ПП "Думна" зареєстроване у Львові, а його одноосібним власником є Михайло Васильців. Зараз кінцевим бенефіціарним власником ТОВ "Вест білдінг груп" є Наталя Тимрук-Середа, проте раніше фірма належала Світлані Гринкевич, Василині Пулик та Олені Сапізі, остання — дочка начальника Національної академії сухопутних військ Павла Ткачука.

Приватне підприємство "Промтехімпекс" належить Дмитру Романенку. Це друга участь компанії у публічних закупівлях. Раніше фірма отримала підряд на майже 200 тис. грн на ремонт котлів від "Львівської залізниці".

Нагадаємо, Невицький замок хочуть закрити для відвідувачів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook