Бродівщина прозвітувала про залучення інвестицій

В економіку Бродівщини торік залучили понад 660 тис дол інвестицій
Depo.
29 лютого 2016 12:44
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, у 2015 році в Бродівському районі реалізовувались 23 мікропроекти місцевого розвитку. Зокрема, в освітній галузі – 14 проектів на суму 1187 тисяч грн та 9 – в галузі молодіжної політики на суму 1738 тисяч грн.

Про це йшлося під час звіту за 2015 рік голови Бродівської районної державної адміністрації Ореста Цигилика.

"Окрім того, органи місцевого самоврядування стали переможцями мікропроектів в рамках спільного проекту ЄС ПРООН Місцевий розвиток орієнтований на громаду ІІІ фаза за участі Наквашанської, Язлівчицької, Ясенівської та Заболотцівської сільських рад, - зазначив Орест Цигилик. - Йдеться про реалізацію проектів з покращення інфраструктури трьох загальноосвітніх шкіл та 2 дошкільних навчальних закладів".

Як розповів керівник району, торік в економіку району надійшло 662 тис дол США інвестицій. Найбільше прямих інвестицій скеровано в розвиток промисловості та підприємств, що здійснюють операції з нерухомим майном, оптову та роздрібну торгівлю.

За його словами, у 2015 році на Бродівщині розпочала свою діяльність датська фірма HJORTKNUDSEN, найбільший постачальник м’яких меблів на ринок Скандинавії. Дана компанія відкрила фабрику "Об’єднана мода України".

Окрім того, у Бродах вже цієї весни планує розпочати свою діяльність ТзОВ "Електроконтакт Україна". Міська рада на сесії уже розглянула питання надання в оренду земельної ділянки площею близько 6 га для будівництва заводу з виробництва електричних кабельних мереж для автомобілів BMW, OPEL, AUDI, PORSCHE, MERCEDES.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів