ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Біля Львова знову знайшли артилерійські снаряди

Мерія нагадує правила техніки безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів
Depo.
6 жовтня 2015 10:34
ФОТО: depo.ua

Львівська міська рада вкотре нагадує правила техніки безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Адже у Брюховичах виявили 3 артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни, у Рудно - ручну гранату часів ІІ Світової війни. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Зокрема у смт. Брюховичі в лісі (1500 м від житлових будинкв) під час збирання грибів мешканці виявили 2 артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни.

Також у Брюховичах в лісі під час збирання грибів виявили артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.

Крім того, у смт. Рудно під час проведення земляних робіт у приватному домогосподарстві виявили ручну гранату часів ІІ Світової війни.

У разі виявлення боєприпасів або предметів, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно припинити всі роботи в районі виявлення вибухонебезпечних предметів (ВНП), за можливістю попередити про підозрілий предмет осіб, які знаходяться поруч, позначити місце перебування предмета, а при можливості огородити його (для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали: дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки матерії тощо) та негайно повідомити про знахідку чергові служби МНС та МВС за номерами 101,102 (повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження ВНП);

Крім того, не вартує палити, не користуватись запальничками, іншими джерелами відкритого вогню та предметами, що можуть його утворювати, не торкатись підозрілого предмету, та у жодному разі не намагатися переміщувати вибуховий пристрій (підозрілий предмет) або змінювати його положення.

Більше новин про знайдення боєприпасів читайте на Depo.Львів.