"Бадер Україна" піднімає заробітну плату

Уже з 1 березня 2018 року заробітна плата в компанії зросла на 15%

Начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис відвідав з робочою поїздкою виробництво компанії Bader Україна. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

У ході спілкування, керівництво компанії повідомило про те, що уже завершено тривалий і важливий процес, який розпочався у грудні 2017 року, а саме - погодження з головним офісом підняття зарплат на підприємствах в Україні.

Відтак, уже з 1 березня 2018 року заробітна плата в компанії зросла на 15%.

"Працівники позитивно сприйняли новину про підняття заробітної плати. Як результат - ми отримали ряд відкликаних заяв на звільнення", - зазначила заступник генерального директора "Бадер Україна" Христина Горішня.

У свою чергу, керівник з HR та комунікацій компанії Андрій Лазорко повідомив: "Хоч сезонна міграція за кордон і надалі є присутня, проте зараз показники є нижчі, ніж за аналогічний період рік тому".

"Позитивним є те, що компанія щомісяця в середньому працевлаштовує 180 осіб за рахунок росту та розширення, а не звільнень. А середня заробітна плата після підняття у 10 000 гривень "на руки" - це вже той бар'єр зарплатні, який змушує громадян задумуватися у доцільності трудової міграції", - наголосив Роман Матис.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook