Автокрісло – найважливіша покупка для безпеки дитини

Усі автомобільні сидіння, що продаються сьогодні, відповідають строгим нормам безпеки. Усі вони пройшли краш-тести, тож ви можете довірити безпеку вашої дитини

Автокрісло – найважливіша покупка для бе…

Найважливіші елементи безпеки автокрісла - це точна установка та правильне користування при кожній їзді. Найбезпечніше місце для більшості автомобільних сидінь – посередині заднього сидіння. Однак важливіше, щоб ви встановили автокрісло за допомогою жорсткої установки. Таких як LATCH або ISOFIX. Якщо у вас є сумніви по встановленню, вам допоможуть правильно підібрати автокрісло в інтернет магазині https://www.mybuy24.net/.

Для використання при кожній їзді переконайтесь, що пряжка ременя автомобільного сидіння знаходиться прямо біля плечей дитини або нижче, щоб ремінці трималися в безпечному положенні, коли дитина повернута назад. Коли дитина підросте, вам доведеться підняти ремінці вище для безпечного положення.

Групи автокрісел:

 • Група 0: 0-10 кг (приблизно народження до 6-9 місяців)
 • Група 0+: 0-13 кг (приблизно народження до 12-15 місяців)
 • Група 1: 9-18 кг (приблизно 9 місяців до 4 років)
 • 2 група: 15-25 кг (приблизно 4-6 років)
 • 3 група: 22-36 кг (приблизно 6-11 років)

Обов'язково потрібно дотримуватися вагового та вікового діапазону, адже від цього залежить безпека і комфорт дитини.

Рекомендації по використанню автокрісла

 1. Об'ємний одяг взимку може зменшити ефективність автокрісла, тому одягайте дитину тонкими шарами. Якщо в автомобілі холодно, обмотайте ковдрою навколо автомобільного сидіння поза ременями. Більшість виробників автокрісел також виготовляють чохли для збереження дитини в теплі та безпеці. Користуйтеся лише чохлом виготовленим тієї ж маркою, що і ваше автокрісло, для максимальної сумісності.
 2. Автомобільні сидіння для немовлят можна зняти з основи, тож ви можете принести сплячу дитину  в будинок або перенести автокрісло на свою коляску. Однак вони спеціально призначені для немовлят і можуть використовуватися лише близько року. Потім ви повинні змінити на автомобільне крісло, яке трансформується.
 3. Автокрісла, які трансформуються, перетворюються з положення проти дороги до положення за рухом. Автокрісла групи 1 2 3 мають хороші обмеження по вазі, тому ви зможете ними користуватися, поки дитина не доросте до бустера. 
 4. Автокрісла встановлюються або за допомогою системи LATCH або системи ISOFIX, перевірте чи таке монтування дозволяє ваш автомобіль. Установка за допомогою цих систем, як правило, набагато простіша і жорсткіша, ніж ремені безпеки. 
 5. Шукайте автокрісло, яке має 5-точкові ремені, захист від бокових ударів (додаткова піна або повітряні прошарки збоку від голови дитини) та сумісність із системою LATCH або ISOFIX (спосіб щільно пристебнути основу без використання ременів безпеки).
 6. Сидіння, виготовлені з гладкої тканини, очищатимуться легше, ніж текстурована тканина, така як вельвет. Це більше стосується чистоти, ніж безпеки - але легкість в очищенні також є вагомою характеристикою.

Для більшого комфорту дитини ви можете додатково придбати аксесуари такі як, сонцезахисні шторки, підголівники, подушки для подорожей і дзеркала, які дозволяють бачити обличчя вашої дитини, коли вони знаходиться на задньому сидінні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"