ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Авіарейс Львів-Тель-Авів збережеться і в зимовий період

Авіаперевізник виконуватиме 2 рейси в тиждень
Depo.
12 серпня 2015 09:49
ФОТО: depo.ua
Авіарейс Львів-Тель-Авів збережеться і в зимовий період
Авіарейс Львів-Тель-Авів збережеться і в зимовий період

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на почесного консула Ізраїлю у західному регіоні України Олега Вишнякова, авіарейс Львів-Тель-Авів збережеться і в зимовий період.

Він вважає, що таке рішення може свідчити про збільшення потоку туристів між Ізраїлем та Україною. "Якщо авіаперевізник продовжує на зимовий період рейс, попередньо запроваджений лише на літні місяці, це свідчить про хороші перспективи розвитку даного напрямку", - зазначив Вишняков.

За його словами залучення ізраїльських туристів до Західної України сприятиме розвитку туристичної галузі, адже мешканці цієї країни полюбляють часто і багато подорожувати, цікавляться та шукають нові місця для відпочинку. А Львів, Львівська область, на його думку, є дійсно привабливими для туристів.

На даний момент з туроператорами Ізраїлю та України обговорюється питання організації оздоровчих турів для громадян Ізраїлю у Трускавець, Сваляву та Моршин.

З 20 травня 2015 р. авіакомпанія МАУ запустила регулярний прямий рейс Львів - Тель-Авів - Львів, який здійснюється два рази на тиждень з міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького.

Більше новин про авіасполучення читайте на Depo.Львів.