ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

АТП Садового заплатить вінничанам 254 тисяч гривень за підрахунок пасажирів

Автоматична система дозволяє здійснювати відеонагляд за автобусом в режимі онлайн

Depo.
12 січня 2018 17:42
ФОТО: depo.ua

Львівське комунальне підприємство "АТП №1" 10 січня уклало угоду на закупівлю систем автоматичного підрахунку пасажирів із вінницьким підприємством "Джемекіл". Сума договору за двома лотами складає 254 тис. грн. Про це повідомляється на сайті системи публічних закупівель Prozorro, пише Depo.Львів з посиланням на "Наші гроші - Львів".

За двома лотами придбали шість автоматичних систем підрахунку пасажирів Intranso Smart Counter 300V та Intranso Smart Counter 200 c. Вартість систем становить 37 та 27 тис. грн, відповідно.

Згідно з тендерною документацією, це власна розробка IT-компанії "Джемекіл". Різниця в моделях полягає у можливості обслуговувати різні типи автобусів. Перші призначені для автобусів моделі "Електрон А 18501", а другі — для "ЧАЗ А081.10", оскільки в них різна кількість дверей.

Автоматична система дозволяє здійснювати відеонагляд за автобусом в режимі онлайн. Також система має здійснювати підрахунок пасажирів на кожних вхідних дверях транспортного засобу. Окремо система надаватиме дані щодо кількості пасажирів, які зайшли і вийшли на кожній зупинці з фіксуванням зупинки та часу. Програмне забезпечення передаватиме інформацію на сервер АТП із затримкою не більшою, ніж 2 хвилини.

ТОВ "Джемікл" зареєстроване у 2013 році у Вінниці. Основним бенефіціарним власником є вінничанин Мурат Хазін (98% статутного капіталу), ще по 1% фірми належать Сергію Скорченку та Дмитру Малушенку. Це перше державне замовлення фірми у Львівські області, а у Вінницькій фірма давно співпрацює з міською радою щодо підрахунку пасажирів.

Нагадаємо, на початку жовтня громадська організація підготувала проект ухвали Львівської міської ради щодо проведення у м. Львові комплексного обстеження пасажиропотоків.

Також ми писали про те, чому Садовому вигідно підняти вартість проїзду у маршрутках Львова саме зараз.

Відповідне звернення та проект ухвали скеровано до Львівського міського голови А. Садового керівників усіх депутатських фракцій Львівської міської ради.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів