ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Анна та Марія Музичуки відтепер - на марках "Укрпошти"

Сестри перебувають на турнірі у Монако
Depo.
10 жовтня 2015 17:50
ФОТО: depo.ua
Анна та Марія Музичуки відтепер - на марках "Укрпошти"
Анна та Марія Музичуки відтепер - на марках "Укрпошти"

Сьогодні, 10 жовтня, у Львові, у рамках XIV Національної філателістичної виставки з міжнародною участю "Укрфілексп 2015", відбулась урочиста церемонія спецпогашення поштової марки "Анна та Марія Музичук – чемпіонки світу з шахів". Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської облради.

Спецпогашення поштової марки здійснили голова Львівської обласної ради Петро Колодій та батько і тренер чемпіонок світу з шахів Анни та Марії Музичук Олег Музичук.

Батько та тренер Анни та Марії Музичук Олег Музичук розповів, що оскільки шахове життя надзвичайно напружене, то зараз Анна та Марія Музичук беруть участь в одному з найпрестижніших шахових турнірів у Монако, де почалася перша серія турнірів гран-прі.

Анна та Марія Музичуки відтепер - на марках "Укрпошти" - фото 1

Тому вони не змогли особисто бути присутніми на церемонії погашення марки. Однак, учора, спілкуючись з батьком по скайпу, сестри Музичук наголосили, що сьогодні у Львові відбувається дуже важливий захід, на який треба батькові обов’язково прийти і виступити.

"Коли надійшла пропозиція від „Укрпошти”, щоб випустити таку марку, ми з радістю погодилися. Для спортсменів, і для шахістів зокрема, дуже важливо, як тебе сприймають на батьківщині, дуже важлива суспільна думка. Тому надзвичайно приємні такі заходи, вони надихають. Погашення марки ми теж сприймаємо, як суспільне визнання", - переконаний батько.

Більше новин про погашення марок читайте на Depo.Львів.