Аеропорт "Львів" очікує на мільйонного пасажира

Керівництво аеропорту прозвітувало за діяльність від початку 2017-го року

Сьогодні, 14 серпня, під час апаратної наради у Львівській ОДА про діяльність за перше півріччя прозвітувала очільниця Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького Тетяна Романовська. Про це пише Depo.Львів.

То ж за інформацією Тетяни Романовської, загалом, за січень-липень 2017 р. пасажиропотік зріс на 50,9% в порівнянні з показником аналогічного періоду минулого року і досяг позначки в 564,1 тис. пасажирів. Кількість рейсів зросла на 38,6%, з 4686 до 6493.

Кількість рейсів за січень-червень 2017 р. склала 5225 (4109 міжнародних і 1116 внутрішніх), будучи на 39,0% вищою за показник минулого року (3760).

У цьому році вдалося розширити географію польотів з/до Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького через виконання нових рейсів:

1. з 31 березня авіакомпанія "Роза вітрів" виконує чартерні рейси на лінії Львів-Брешія-Львів (Італія) з частотою 2 рейси на тиждень;

2. з 13 квітня Wizz Air, найбільша лоу-кост авіакомпанія в Центральній та Східній Європі, а також найбільший лоу-кост авіаперевізник в Україні почала виконувати регулярні рейси у напрямку до Вроцлава (Польща). Частота виконання – 2 рейси на тиждень, з 21 вересня – тричі на тиждень;

3. з 6 червня авіакомпанія "Браво Ейрвейз" виконує чартерні рейси у напрямку до Монастіра (Туніс);

4. з 18 червня авіакомпанія "Wizz Air" розпочала виконання рейсів у напрямку до Берліна (Німеччина) з частотою 2 рейси на тиждень;

5. з 23 червня польська авіакомпанія "LOT Polish Airlines" відкрила новий регулярний рейс зі Львова до Познані (Польща) з частотою виконання 2 рейси на тиждень.

З 14 липня АК "МАУ" замість рейсів до Вільнюса, виконання яких розпочато 16 вересня минулого року, здійснює рейси на лінії Львів-Каунас.

А 4 серпня авіакомпанія "LOT Polish Airlines" відкрила новий регулярного рейсу на лінії Бидгощ-Львів-Бидгощ (Польща), що виконується двічі та тиждень.

Окрім того, уже восени в аеропорту очікують прийняти мільйонного пасажира.

Нагадаємо, зі Львова відкриють рейс у Італію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook